Mysleli jste si, že pokébal pouzdro pro Galaxy Buds 2 nic nepřekoná? Tohle vás vyvede z omylu

kelímek kávy značky Starbucks

Samsung se v poslední době rozšoupnul s podivnými pouzdry pro svá sluchátka Galaxy Buds 2. Po divoké pokébal edici tentokrát vsadil na spolupráci se světoznámým kávovým řetězcem Starbucks a výsledek opět stojí zato. Kromě netradičního pouzdra pro Bluetooth sluchátka se v tomto případě rozrostla spolupráce také na aktuální vlajkové modely od Samsungu – Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra.

Fanoušci populárního řetězce si mohou koupit pouzdra pro telefony Galaxy S22 a S22+ v typické zelené barvě s logem Starbucks či s nápisem „count stars in your galaxy“ (česky „spočítej hvězdy ve své galaxii“). Pro nejvybavenější Galaxy S22 Ultra je nabídka o něco zajímavější a čítá kupříkladu pouzdro s látkovým proužkem pro lepší úchop, který je vyveden v designu účtenky za kávu.

Pro sluchátka Galaxy Buds 2 si Starbucks připravil jedno pouzdro tradičnějšího stylu opět v zelené barvě s logem a jedno odvážnější speciálně určené pro milovníky aktivizujícího nápoje – vypadá totiž přesně jako hrníček s typickým latté art. Všechna pouzdra jsou navíc vyrobena z ekologických materiálů. Jediná nevýhoda je dostupnost, která je aktuálně oznámena pouze pro Jižní Koreu.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku