Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » LG mění názvosloví, vlajkové lodi s názvem G7 se nedočkáme

LG mění názvosloví, vlajkové lodi s názvem G7 se nedočkáme

Korejská dvojka LG užívá pro své smartphony písmeno G už několik let, konkrétně již od roku 2012 a smartphonu Optimus G. Série vlajkových lodí s písmenem G v názvu skončí modelem G6, který LG představilo loni. O názvu, který nahradí řadu G, zatím nebylo rozhodnuto, nicméně je jisté, že dalších se nedočkáme.

Potvrdilo to i LG v oficiálním vyjádření, ve kterém stojí, že „LG chystá zcela novou strategii pro první polovinu letošního roku. Mezi zvažované návrhy patří dvouciferné označení, nebo úplně nové jméno.“ Nutno podotknout, že řada G nepřinesla korejskému gigantovi mnoho úspěchů. Vzpomeňme například na problémy modulární G5 nebo na kontroverzi ohledně fotoaparátu v G6.

Recenze LG G6: zaděláno na úspěch

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentáře

  1. Piotr Trochowski (neregistrovaný)

    G2 byla super, nerozbít displej mám ji snad doteď

  2. Marek Studnicka (neregistrovaný)

    LG G4 taky nebyl a není špatný,u LG G6 spousta lidí nadává,že ho uvolnili pro Evropu v ořezané verzi,LG V30 má výborný fotoaparát,aspon podle recenzí,ale obecně LG je solidní značka,jejich TV jsou velmi kvalitní

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel