Domů » Bleskovky » Konec zakřivenému displeji. Apple Watch Series 7 mají mít zcela nový design

Konec zakřivenému displeji. Apple Watch Series 7 mají mít zcela nový design

Chytré hodinky Apple Watch patří mezi nejúspěšnější nositelnou elektroniku na světě. Apple se s hodinkami zkrátka trefil do černého, což ale neznamená, že by usnul na vavřínech. Známý leaker Jon Prosser přišel se spekulací, podle které bychom se mohli v následující generaci Apple Watch s označením Series 7 dočkat redesignu a nové barevné varianty.

Apple Watch SE uvod
Apple Watch SE

Informace o změně designu Apple Watch již dříve přinesl také analytik Ming-Chi Kuo, takže je pravděpodobné, že se v Cupertinu něco chystá. Změna se má týkat především displeje a konstrukce, která by měla přijít o své typické zakřivení. Apple údajně chystá po designové stránce sjednotit své produkty v podobném duchu, jako to už nyní dělá s iPadem a iPhonem. Základem pro aktuální produkty je návrat k industriálnímu designu a plochému displeji.

Apple Watch SE 8
Apple Watch SE

Chystané Apple Watch Series 7 mají rovněž přijít v nové zelené barevné variantě, která má připomínat odstín použitý u sluchátek AirPods Max. Jestli se Apple k designové proměně a k nasazení nového barevného odstínu odhodlá, se pravděpodobně dozvíme v druhé polovině letošního roku.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. že by flat design i u hodinek, když je u iphonů?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).