Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » HTC U11 brzy dostane podporu pro Full HD video při 60 fps

HTC U11 brzy dostane podporu pro Full HD video při 60 fps

Společnost HTC na Twitteru oznámila, že smartphone HTC U11 během několika následujících měsíců získá podporu nahrávat videa ve formátu 60 FPS. Vlajková loď tchajwanské společnosti v tuto chvíli dokáže nahrávat videa ve 30 FPS (4K a 1080p) a 120 FPS (1080p), ale brzy se přidá ještě možnost 60 FPS (1080p).

Výrobce mobilních telefonů sice neupřesnil, kdy aktualizace přijde. Pouze uvedl, že to bude v následujících měsících, a tak to může být za dva i za sedm týdnů. Před několika dny se objevila také informace, že HTC U11 získá moderní Bluetooth 5.0.

HTC v květnu představilo našlapaný model U11 s 5,5palcovým QHD displejem a 12megapixelovým fotoaparátem s dvojicí přisvětlovacích diod. Podle zahraničního serveru DxOMark je U11 dokonce nejlépe fotící smartphone na trhu. Ale čím je zařízení opravdu jedinečné, je funkce Edge Sense (na rámečku jsou senzory zaznamenávající tlak, které se používají k ovládání telefonu).

Recenze HTC U11: můžete mě koupat i mačkat

Michaela Brázdilová

Jeden komentář

  1. omajgat (neregistrovaný)

    A HTC 10 nic? Samsung se stejným hardwarem to umí (1080p 60FPS), navíc samsung umí i při HD 240 FPS, HTC jen 120fps, nebo se na rok starou vlajkovou loď už kašle?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel