Honor přináší aktualizaci na Magic UI 4. Týká se vlajkových modelů

Honor 20 Pro recenze

Čínská značka Honor se poměrně nedávno osamostatnila od dříve mateřské společnosti Huawei, ale nové produkty stále vyhlížíme. Čekání si mohou majitelé vlajkových modelů zkrátit díky aktualizaci prostředí Magic UI s pořadovým číslem 4. Co nového tato aktualizace přináší a kterých modelů se týká?

Honor View 20

Výraznou novinkou je režim více oken, kdy aplikace mohou fungovat v plovoucím okně na popředí jiných aplikací. Vylepšení se dočkaly animace, jež dostaly delší trvání a výraznější vizuální efekt. Decentní efekty přibyly u některých ikon, například při vypnutí a zapnutí zvuku. Aplikace Galerie je nově obohacena o možnost vytvářet příběhy dle přednastavených šablon.

Pro majitele notebooků značky Huawei či Honor je k dispozici funkce propojení obrazovek, která zrcadlí obrazovku chytrého telefonu rovnou do počítače. Pokud máte telefon v režimu nerušit, notifikace se nebudou zobrazovat na notebooku, čímž mají chránit vaše soukromí. Se soukromím souvisí i několik dalších funkcí.

Honor 20 Recenze
Honor 20

Nepřehlédněte – Honor má velké plány do budoucna. S tímhle chce překonat Huawei

Předně jde o aktualizaci poznámkového bloku o možnost uzamčení heslem, rozmazání či skrytí náhledů posledních spuštěných aplikací, nastavení soukromí sdílených fotografií nebo volba minimálních oprávnění přístupů. Aktualizace je dostupná pro telefony Honor 20, Honor 20 Pro a Honor View 20.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku