Google Pixel 7 klepe na dveře. Kdy se dostane do prodeje?

Pixel 7 and Pixel 7 Pro

Na své tradiční vývojářské konferenci Google I/O představila společnost z Mountain View kromě celé řady softwarových novinek také pár těch hardwarových. Pozornost na sebe strhla především vlajková loď Google Pixel 7, která se ukázala pouze na několika málo snímcích. To však nemuselo potenciální zájemce mrzet, neboť Google neuhlídal prototyp a také omylem prozradil několik specifikací.

Během představení se internetový gigant pochlubil také rámcovými daty představení a zahájení prodeje, které stanovil na podzim letošního roku. Ani přesné datum ale Google neuhlídal, jak upozornil známý leaker Jon Prosser na svém webu Front Page Tech. Dle jeho zdrojů půjdou telefony řady Pixel 7 do předprodeje už 6. října, zatímco k prvním zákazníkům si najdou cestu až 13. října. Podle Prossera se také v první uvedený termín odehraje tisková konference, která řadu Pixel 7 oficiálně představí se vším všudy.Pixel 7 2Nepřehlédněte

Google ukázal Pixel 7, Pixel Watch a nový tablet. Na všechno si ale musíme počkat

Prosser má na svém kontě celou řadu úspěšných „predikcí“. Například správně určil datum představení minulé řady Pixelů, stejně jako ohebných telefonů od Samsungu: Galaxy Z Fold 4 a Flip 4. Nutno ovšem podotknout, že ani on není neomylný – například s tvrzením, že Google Pixel 5a byl zrušen, se rozhodně netrefil.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku