Samsung vyrobí chameleona! Neuvěříte, kolik barevných variant nabídne Galaxy Z Flip 4

Velkým tématem posledních dní je chystaná premiéra skládacích telefonů Z Fold 4 a Z Flip 4 od Samsungu, která se uskuteční příští týden. Zákazníci očekávají pořádné meziroční vylepšení a další posun v zatím stále nerozvinutém segmentu smartphonů s ohebným displejem. Jedna z novinek – véčko Z Flip 4 – zřejmě překvapí zejména barevnými provedeními, jak nejspíš nedopatřením uvedl na svých stránkách přímo výrobce.

Na webu servisní služby Samsung Care+ bylo možné zobrazit jednotlivé paměťové konfigurace a barevné varianty nových „skládaček“ od Samsungu, tvrdí uživatel Redditu AlexQuakeZ a přikládá důkaz v podobě screenshotu. Dle jeho rešerše nabídne stylový Z Flip 4 hned 71 barevných provedení. Myslí se tím čtyři základní – modrá, levandulová, tmavě šedá a růžovo-zlatá – a také speciální Bespoke edice, v rámci níž můžete kombinovat takřka nepřeberné množství barev.

z flip fold 4 sasmung leak colors

V době psaní tohoto článku již ze zmiňovaných britských stránek zmínka o nových telefonech bohužel zmizela. Dozvěděli jsme ale také, že Z Flip 4 bude k mání v paměťových verzích 128 a 256 GB.

Silnější kolega Z Fold 4 nejspíš dorazí ve třech barvách: černé, béžové a zeleno-šedé, přičemž z hlediska interní paměti bude na výběr mezi 256 a 512 GB. Hovoří se také o 1TB variantě. Její dostupnost nelze potvrdit ani vyvrátit, avšak dle předchozích úniků může být dostupná jen na několika největších světových trzích.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku