Galaxy Z Flip 4 na oficiálním snímku. Tahle vlastnost vám udělá radost

Samsung galaxyzfold3 5g phantomblack galaxyzflip3 nahled

Už příští měsíc Samsung představí novou generaci svých ohebných smartphonů. Mezigenerační změny budou spíše drobnější, například Galaxy Z Flip 4 bude vypadat prakticky stejně jako jeho předchůdce. Jak ale ukazuje uniklý oficiální tiskový snímek, v jednom ohledu dojde k posunu kupředu.

Galaxy Z Flip 4

Galaxy Z Flip 4 bude z boku vypadat takřka identicky jako „trojka“, rozdíl vidíme pouze ve znatelně tenčím kloubu. Samsung vymyslel zbrusu novou konstrukci, která je prostorově menší, přitom má být odolnější. K jejímu nasazení má dojít nejen u Galaxy Z Flip 4, ale i chystaného Galaxy Z Fold 4.

Rozmístění tlačítek se u Galaxy Z Flip 4 nezmění, zůstane i počet fotoaparátů na zádech. Podle informátora Ice Universe se mírně zvětší vnější displej, ovšem oproti Motorole Razr bude stále vypadat jako chudý příbuzný – prakticky bude sloužit pouze jako notifikační řádek, takže na něm příliš mnoho věcí nevyřídíte. Vnitřní displej zůstane stejně velký, ale údajně bude lépe vyřešen přehyb, kde již nebude tolik výrazné zvlnění.

Galaxy Z Flip 4 bude podle všeho odhalen v srpnu společně s modelem Galaxy Z Fold 4, hodinkami Galaxy Watch 5 a sluchátky Galaxy Buds 2 Pro.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku