Galaxy Buds 2 Pro na prvních renderech: poznáte rozdíl?

Samsung galaxybuds2 family

Už začátkem příštího měsíce bude Samsung hostit tradiční událost Galaxy Unpacked, na které by se měly objevit nejen nové ohebné telefony Galaxy Z Fold 4 a Flip 4, ale také hodinky Galaxy Watch 5 či bezdrátové špunty Galaxy Buds 2 Pro. Právě druhá generace těchto sluchátek se nyní objevila na sérii vyrenderovaných videí, které zveřejnil známý leaker Evan Blass pro server 91Mobiles.

Na první pohled nečekejte žádné radikální změny, alespoň co se týče designu. Sluchátka totiž vypadají víceméně stejně jako aktuální generace Galaxy Buds Pro, což ovšem není na škodu. Hlavní změny se pravděpodobně budou odehrávat v útrobách, avšak Samsung specifikace úzkostlivě tají.

Ani Evanu Blassovi se prozatím nepodařilo zjistit, co se ukrývá uvnitř. Minimálně se u sluchátek s kódovým označením Zenith počítá s vylepšením výdrže na baterii, ale ani tato informace není potvrzena z žádného zdroje.

O čem je známý leaker přesvědčený, jsou barevné kombinace, které by měly zahrnovat bílou, grafitovou a fialovou. Konkrétní odstíny by měly doplňovat ty použité u aktuálních vlajkových modelů, aby spolu dohromady ladily. Jestli nová bezdrátová sluchátka představí Samsung skutečně na srpnové akci, se dozvíme už příští měsíc.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku