Galaxy Z Fold a Z Flip 4 se blíží. Samsung potvrdil datum premiéry (oživeno)

Samsung galaxyzfold3 5g phantomblack galaxyzflip3 nahled

Aktualizováno 20. 7. 2022

Samsung včera večer oficiálně odhalil, kdy se odehraje příští akce Galaxy Unpacked, na které budou představené nové ohebné smartphony Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4. Korejský gigant pro zveřejnění termínu zvolil formu barevně-číselného rébusu, jehož výsledkem je již dříve uniklé datum 10. srpna 2022.

Barevné kroužky v hádance ukazují, v jakých kombinacích bude možné Galaxy Z Flip 4 (a zřejmě i Z Fold 4) nakonfigurovat v rámci edice Bespoke.

Původní zpráva z 19. 7. 2022

Samsung už zanedlouho spustí další díl svého nekonečného seriálu Galaxy Unpacked, v němž odhalí novou modelovou řadu ohebných smartphonů. Dosud jsme jen věděli, že se akce odehraje v průběhu letošního léta, spolehlivý informátor @evleaks ale přispěchal s obrázkem, který odhaluje konkrétní datum. V původní tweetu již ale byl smazán „z důvodu nahlášení ze strany držitele práv“, což mu přidává na důvěryhodnosti.

unpacked

Pokud si na nové skládačky brousíte zuby, tak vězte, že jejich odhalení proběhne ve středu 10. srpna, tedy prakticky ve stejném termínu jako v loňském roce. Očekává se, že Samsung na akci ukáže smartphony Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4. Kromě jich bychom se měli dočkat ještě hodinek Galaxy Watch 5 a sluchátek Galaxy Buds 2 Pro.samsung galaxy z flip 4 obrnahledNepřehlédněte

A je po překvapení! Samsung neuhlídal oficiální snímky nových skládaček

Zatímco loni Samsung odstartoval prodeje svých ohebných novinek pár dní po odhalení, letos si na ně nejspíš budeme muset počkat o něco déle – prodej prý bude zahájen až 26. srpna.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku