A je po překvapení! Samsung neuhlídal oficiální snímky nových skládaček

samsung galaxy z flip 4 obrnahled

Samsung má dnes perný den. Nejprve prosáklo na veřejnost, že tisková konference Galaxy Unpacked k příležitosti představení nových telefonů řady Galaxy Z se uskuteční 10. srpna. A nyní se vlivem dvojnásobného úniku můžeme konečně podívat na to, jak budou nové skládací stroje vypadat. Server 91mobiles ve spolupráci s hvězdným Evanem Blassem zveřejnil rendery Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4, avšak v obou případech vidíme pouze otevřený telefon z přední strany.

Kompaktní Flip tedy odhaluje telefonní sluchátko v horní hraně, centrálně umístěný „průstřel“ selfie kamery a USB-C port na spodní straně. Odtušit lze i barevné varianty: černá, stříbrná, zlatá a fialová. Podobně nekonkrétní situace panuje i u Z Fold 4. Zde můžeme spatřit zamykací tlačítko se zabudovanou čtečkou otisků na pravém boku, nad ním pak kolébku pro regulaci hlasitosti. Vnitřní zobrazovač zůstane bez výřezu, kamera tak nejspíš zamíří opět přímo do displeje a nebude vidět. Také u větší skládačky můžeme rozeznat barevné varianty: černá, zlatá a jakási tmavomodrá.

Jak na tom bude celkový vzhled obou modelů, to jsme se z tohoto úniku nedozvěděli. S dalšími rendery však přišel server MySmartPrice. Ten ukazuje údajný Z Flip 4 i ze zadní strany. A k překvapení všech vypadá úplně stejně jako loňský Z Flip 3.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku