Samsung Galaxy Watch 5 opět ve středu pozornosti. Tentokrát unikly barevné varianty

900 450 Samsung Galaxy Watch4 Classic silver

Informací o chytrých hodinkách Samsung Galaxy Watch 5 se v poslední době dostalo na veřejnost poměrně hodně, avšak některé z nich potenciální zákazníky příliš nepotěšily. Řeč je především o spekulované absenci ovládacího prvku v podobě otočné lunety. Na druhou stranu, zmínky o delší výdrži baterie či prémiových materiálech rozhodně potěšily.

Poslední informace ohledně chytrých hodinek Galaxy Watch 5 a Watch 5 Pro, které poskytl známý leaker Evan Blass, se naštěstí řadí spíše do té druhé kategorie. Blass totiž odhalil barevné kombinace a velikosti obou chystaných modelů. Watch 5 Pro se konkrétně máme dočkat v provedení Black Titanium (titanově černá) a Gray Titanium (titanově šedá), zatímco Watch 5 dostanou hravější barvy Sapphire (modrá) a Pink Gold (růžová), které doplní tradičnější Silver (stříbrná) a Graphite (tmavě šedá).

Co se týče velikostí, přesné rozměry neznáme, avšak ze zveřejněného dokumentu je patrné, že základní Watch 5 dorazí ve dvou velikostech, zatímco Watch 5 Pro se budou muset smířit s jednou. Kdy se dočkáme oficiálního představení, to není pro tuto chvíli jasné, nicméně pravděpodobné je odhalení v rámci akce Galaxy Unpacked, která se má odehrát začátkem srpna.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku