Chystané Galaxy Watch 5 mají nabídnout delší výdrž i rychlejší nabíjení

Samsung Galaxy Watch 4 recenze

Dokumenty americké Federální komise pro komunikaci odhalily některé parametry nových smartwatch od Samsungu. Ačkoliv modelová označení SM-R900, SM-R910 a SM-R920 příliš neřeknou, jedná se o dvě velikostní varianty Samsung Galaxy Watch 5 (40 mm a 44 mm) a model Watch 5 Pro.

galaxy watch5

Překvapivé je, že testování těchto produktů probíhalo s použitím 10W adaptéru – předchozí generace totiž měla pouze 5W adaptér. U novinek tedy můžeme očekávat rychlejší nabíjení. Kromě rozdílného nabíjecího výkonu se prý chystá také navýšení kapacity baterií.

galaxy watch5 01

Menší Galaxy Watch 5 se pochlubí kapacitou 276 mAh a větší verze přinese 397mAh baterii. Největší baterii s kapacitou 572 mAh najdeme u modelu Watch 5 Pro. Podle některých informací se u těchto hodinek nedočkáme otočné lunety, jako tomu bylo u Watch 4 Classic. Těšit se ale můžeme na Bluetooth, Wi-Fi (2,4 i 5 GHz, b/g/n) i NFC. K dispozici budou také varianty s LTE připojením. Ostatní detaily ale zjistíme až v rámci srpnového odhalení.Samsung Galaxy Watch 4 recenzeNepřehlédněte

Recenze Samsung Galaxy Watch 4: elegantní hodinky s příchutí Wear OS

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku