Domů » Bleskovky » Dovolená z pohodlí domova? Šílenci si na Instagramu platí za falešné fotky z turistických míst

Dovolená z pohodlí domova? Šílenci si na Instagramu platí za falešné fotky z turistických míst

Všudypřítomné sociální sítě mají kromě svých nesporných výhod také několik problémů. Jedním z nich je vytváření tlaku na své uživatele, aby v konkurenci dokonale vystylovaných fotografií také vedli zajímavý a dobrodružný život. Jenže co dělat v případě, kdy na cestování a objevování nemáte čas, nebo jen zkrátka nechcete vypadat jako zoufalec, co chodí maximálne do sámošky? Stačí zaplatit nemalý poplatek a rázem se podíváte do všech koutů světa.

Dovolená z pohodlí domova? Šílenci si na Instagramu platí za falešné fotky z turistických míst
Dovolená z pohodlí domova? Šílenci si na Instagramu platí za falešné fotky z turistických míst

Kupříkladu stránka Fake a Vacation nabízí v rozmezí 38 až 70 liber (cca 1 100 – 2 000 korun) zfalšované fotografie z míst, jako je hora Ayers Rock v Austrálii nebo město Cancun v Mexiku. Kromě toho stránka slibuje, že dodá také potřebné informace, aby to zkrátka nevypadalo příliš podezřele.

Nepřehlédněte – Jak stahovat fotky z Instagramu? (návod pro Android, iOS a PC)

fake instagram photo australia

Instagram vytváří na své uživatele zbytečný tlak

Krome Photos naproti tomu využívá automatické systémy k tomu, aby vám zajistilo vyšší počet fanoušků. za pouhých 7 liber (cca 200 korun) vás umístí v podstatě na jakékoli místo na planetě, což je důkaz, že cestovat se dá i s minimálním rozpočtem. I když jen virtuálně. Podle průzkumů až 56 procent uživatelů Instagramu využívá specialitované softwary pro úpravu fotek, jakým je například Photoshop. Proto berte dovolené z Instagramu s nadhledem.

Nepřehlédněte – Pět způsobů, jak anonymně sledovat Stories (Příběhy) na Instagramu

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
marthy
Anonym
marthy
Offline

Z nadhledem … Au! Tak to bolelo.

lukass71
Uživatel
lukass71
Online

„Podle průzkumů až 56 procent uživatelů Instagramu využívá specialitované softwary pro úpravu fotek, jakým je například Photoshop. Proto berte dovolené z Instagramu s nadhledem.“

Ugh, vite ze Photoshop se vyuziva i (a prevazne) na standardni upravu fotek mimo nejaky fejkovy fotomontaze?
Krom toho ty nadhery v clanku snad kazdy rozezna od autentickych..