Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Chytré termostatické hlavice Netatmo se dočkaly aktualizace. Ušetří vám více energie

Chytré termostatické hlavice Netatmo se dočkaly aktualizace. Ušetří vám více energie

Chytrá domácnost od francouzské společnosti Netatmo je skutečně komplexní – na výběr máte například meteostanici, detektor kouře, bezpečnostní systém či hlídač podmínek v domácnosti. Francouzi se neustále snaží své produkty zlepšovat a novou funkci tentokrát dostaly chytré termostatické hlavice.

Netatmo Radiator Valves 06

Funkce Detekování otevřeného okna umožňující vypnout vytápění místnosti při otevření okna, čímž šetří spotřebu energie. Jakmile se otevře okno, snímače na Inteligentní termostatické hlavici zaznamenají prudké snížení teploty. Vytápění se tak automaticky vypne, aby se ušetřila energie. Na Termostatické hlavici a v aplikaci Energy se zobrazí piktogram, který informuje uživatele.

Netatmo Radiator Valves 03

Inteligentní termostatické hlavice vytápění místnosti opět spustí, jakmile zaznamenají zavření okna nebo pokud je okno otevřeno déle než 30 minut. Detekování otevřeného okna je nyní dostupné pro balíček Starter Pack – Inteligentní termostatické hlavice a Přídavné termostatické hlavice. Všechny funkce Inteligentních termostatických hlavic jsou k dispozici zdarma. K jejich používání není nutné žádné předplatné ani dodatečné poplatky.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments