Apple upustí od Lightning konektoru. Všech produktů se to ale týkat nebude

airpods pro black background

Ačkoliv se hojně spekuluje o tom, že Apple snad brzy upustí od svého proprietárního Lightning konektoru a i v případě iPhonů nebo dalšího příslušenství, kde dlouho odolával, brzy přejde na široce rozšířené USB-C, zdá se, že AirPods Pro s Lightningem ještě nějakou dobu počítají.white laptop computer on green textileNepřehlédněte

Apple se odváže! Za rok prý konečně uvede iPhone s USB-C

Poměrně spolehlivý leaker Ming-Chi Kuo tvrdí, že Apple AirPods Pro 2 půjdou na trh v druhé polovině letošního roku. I přesto, že Apple už testuje USB-C pro nové iPhony nebo AirPods a další příslušenství, model AirPods Pro 2 prý nebude tento trend zohledňovat.

AirPods Pro 02
AirPods Pro z roku 2019

AirPods Pro jsou na trhu od roku 2019 a nová generace je již hojně očekávaná. Spekuluje se o novém designu bez typický stopek, ale také o vylepšeném nabíjecím pouzdru nebo možnosti sledování určitých tělesných procesů. Nedávno jsme informovali také o možné podpoře bezztrátových kodeků, které nyní nenajdeme ani u nejdražších sluchátek Apple AirPods Max.AirPods recenze 01Nepřehlédněte

Recenze Apple AirPods 2021: evoluce správným směrem

Nové AirPods Pro 2 také mají být o poznání dražší, než bylo zvykem. Podle serveru iDropNews vyjdou asi na 299 dolarů, což je v přepočtu zhruba 8 500 Kč.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku