Domů » Bleskovky » Apple chystá superpředplatné. Jeho součástí bude i jedna nová služba

Apple chystá superpředplatné. Jeho součástí bude i jedna nová služba

U Apple si aktuálně můžete za měsíční poplatek užít nekonečný přísun hudby, novin a časopisů, exkluzivních her, vlastního videoobsahu a také prostoru na cloudovém úložišti. Každá z těchto služeb nestojí nijak velké peníze, pokud si jich však chcete užít víc, připravte se na vyšší měsíční poplatky. Z tohoto důvodu chystá Apple speciální balíčky, díky kterým budou moci uživatelé jeho služeb ušetřit.

apple services

Apple One: jedno předplatné, více služeb

Podle informací serveru Bloomberg budou tyto balíčky odhaleny v říjnu letošního roku, a to pod názvem Apple One. Firma z Cupertina prý bude nabízet několik balíčku, patrně s následujícím složením:

  • Apple Music a Apple TV+
  • Apple Music, Apple TV+ a Apple Arcade
  • Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+ a extra úložiště na iCloud

Jablečný gigant také chystá zbrusu novou fitness službu, která bude pravděpodobně do velké míry využívat hodinek Apple Watch a nabídne podobné funkce jako služby Strava, Endomondo, apod.

Služby jsou pro Apple čím dál důležitější

Apple chce vytvořením těchto balíčků přinutit uživatele předplácet si více služeb a přinášet do jablečné kapsy menší, ale pravidelné poplatky. Tento recept se velmi vyplatil například společnosti Amazon, jejíž balíček Prime kombinuje všemožné služby – hry, video, hudbu, knihy, slevy v obchodech, dopravu zdarma na Amazonu, apod. Důležitost služeb je vidět v každých kvartálních výsledcích Apple, v těch posledních tvořily služby 22,04 procent veškerých příjmů.

Služba Apple One zažije svoji premiéru s největší pravděpodobností společně s novými iPhony, která je letos naplánována netradičně až na třetí říjnový týden.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments