Domů » Bleskovky » Apple chystá superpředplatné. Jeho součástí bude i jedna nová služba

Apple chystá superpředplatné. Jeho součástí bude i jedna nová služba

U Apple si aktuálně můžete za měsíční poplatek užít nekonečný přísun hudby, novin a časopisů, exkluzivních her, vlastního videoobsahu a také prostoru na cloudovém úložišti. Každá z těchto služeb nestojí nijak velké peníze, pokud si jich však chcete užít víc, připravte se na vyšší měsíční poplatky. Z tohoto důvodu chystá Apple speciální balíčky, díky kterým budou moci uživatelé jeho služeb ušetřit.

apple services

Apple One: jedno předplatné, více služeb

Podle informací serveru Bloomberg budou tyto balíčky odhaleny v říjnu letošního roku, a to pod názvem Apple One. Firma z Cupertina prý bude nabízet několik balíčku, patrně s následujícím složením:

 • Apple Music a Apple TV+
 • Apple Music, Apple TV+ a Apple Arcade
 • Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+ a extra úložiště na iCloud

Jablečný gigant také chystá zbrusu novou fitness službu, která bude pravděpodobně do velké míry využívat hodinek Apple Watch a nabídne podobné funkce jako služby Strava, Endomondo, apod.

Služby jsou pro Apple čím dál důležitější

Apple chce vytvořením těchto balíčků přinutit uživatele předplácet si více služeb a přinášet do jablečné kapsy menší, ale pravidelné poplatky. Tento recept se velmi vyplatil například společnosti Amazon, jejíž balíček Prime kombinuje všemožné služby – hry, video, hudbu, knihy, slevy v obchodech, dopravu zdarma na Amazonu, apod. Důležitost služeb je vidět v každých kvartálních výsledcích Apple, v těch posledních tvořily služby 22,04 procent veškerých příjmů.

Služba Apple One zažije svoji premiéru s největší pravděpodobností společně s novými iPhony, která je letos naplánována netradičně až na třetí říjnový týden.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

14 komentářů

 1. Na s rat na Apple!!!!!!hudbu filmy a hry mám kdekoliv jinde na netu zadarmo!!

  • Takze rikas, ze hudbu a hry vlastne krades, jo? ;-) odvazny a uprimny hoch 👍

  • Že tomu ještě minimálně další 4 lidi pochlebují mě docela zaráží.. Nicméně jak se říká, vláda je odrazem národa..

  • jj a ještě filmy

  • a ještě software ,mám kradený photoshop a corela

  • Někdo si zadarmo stáhne co potřebuje a někdo tiše závidí a moralizuje. Já radši to první.

  • přesně ,navíc hudbu můžeš stahovat zdarma i legálně.Win 10 nabízí aplikaci Tube downloader kde můžeš legálně stahovat nejnovější pecky z youtube do Mp3.Nevidím tedy důvod proč za to platit Applu.

  • To, ze existuji downloadery z youtube, neznamena ze to je legalni.

  • tak proč to windows má na svém storu ty chytráku!!!

  • Neznamená, ale legální to je.

 2. a nejakou super nabijecku s vic jak peti Wattama nechystaj?

 3. marastudna 50

  Zloději!!!!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).