Domů » Bleskovky » Víme, kdy půjde do prodeje iPhone 12 Pro. Očekávejte výrazné zpoždění

Víme, kdy půjde do prodeje iPhone 12 Pro. Očekávejte výrazné zpoždění

Při oznamování posledních finančních výsledků Apple přiznal zpoždění ve vývoji a výrobě letošních iPhonů, a tedy i jejich odloženou premiéru. Obvykle přesný informátor Jon Prosser tehdy uvedl, že samotné představení proběhne až v říjnu, přičemž nyní tento termín upřesnil.

iPhone 12 Pro si koupíte až v listopadu

Premiéra letošních iPhonů proběhne ve 42. týdnu, který začíná 12. říjnem. Vzhledem k množství chystaných novinek očekávejme standardní keynote, je ovšem možné, že se stejně jako letošní vývojářská konference WWDC uskuteční pouze digitální formou. Apple na akci představí celkem 4 nové iPhony – dva standardní a dva Pro, přičemž jejich dostupnost se má výrazně lišit:

  • Základní iPhone 12 a 12 Max (Plus) půjdou do předobjednávek ještě ve 12. týdnu, na pulty obchodů se dostanou o týden později.
  • Vrcholové modely iPhone 12 Pro a 12 Pro Max (Plus) půjdou do předprodeje i prodeje až v listopadu
iphone 12 b
iPhone 12 (ilustrační obrázek)

V září dostaneme nové hodinky a tablet

Přestože tradiční zářijová keynote bude o měsíc odložena, o jablečné novinky v příštím měsíci nepřijdeme. Podle Jona Prossera se můžeme těšit na uvedení nových Apple Watch a tabletu iPad 8. generace. Slavnostní odhalení proběhne formou tiskové zprávy ve 37. týdnu, který začíná 7. zářím.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments