Domů » Bleskovky » Víme, kdy půjde do prodeje iPhone 12 Pro. Očekávejte výrazné zpoždění

Víme, kdy půjde do prodeje iPhone 12 Pro. Očekávejte výrazné zpoždění

Při oznamování posledních finančních výsledků Apple přiznal zpoždění ve vývoji a výrobě letošních iPhonů, a tedy i jejich odloženou premiéru. Obvykle přesný informátor Jon Prosser tehdy uvedl, že samotné představení proběhne až v říjnu, přičemž nyní tento termín upřesnil.

iPhone 12 Pro si koupíte až v listopadu

Premiéra letošních iPhonů proběhne ve 42. týdnu, který začíná 12. říjnem. Vzhledem k množství chystaných novinek očekávejme standardní keynote, je ovšem možné, že se stejně jako letošní vývojářská konference WWDC uskuteční pouze digitální formou. Apple na akci představí celkem 4 nové iPhony – dva standardní a dva Pro, přičemž jejich dostupnost se má výrazně lišit:

 • Základní iPhone 12 a 12 Max (Plus) půjdou do předobjednávek ještě ve 12. týdnu, na pulty obchodů se dostanou o týden později.
 • Vrcholové modely iPhone 12 Pro a 12 Pro Max (Plus) půjdou do předprodeje i prodeje až v listopadu
iphone 12 b
iPhone 12 (ilustrační obrázek)

V září dostaneme nové hodinky a tablet

Přestože tradiční zářijová keynote bude o měsíc odložena, o jablečné novinky v příštím měsíci nepřijdeme. Podle Jona Prossera se můžeme těšit na uvedení nových Apple Watch a tabletu iPad 8. generace. Slavnostní odhalení proběhne formou tiskové zprávy ve 37. týdnu, který začíná 7. zářím.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Četla jsem na poprvé omylem nadpis „kdy půjde do prdele“. :D

 2. uz vypilovali nabijecku at eplvosli necekaj dva dny na nabiti?

  • Jistě, teď už se dá říci, že je to jedno z nejlepších zařízení na trhu. Je dobře, že takový Samsung začíná Apple konečně dohánět.

  • Ta nabíječka dodávaná v balení je opravdu hrozně slabá. S tou s balení to nabíjím několik hodin. A teď si vem, že v balení 12 nemá být pro jistotu žádná. :D

  • 11 Pro nabiju za cca dve hodiny a vydrzim s nim den a pul az dva dny. Kondice baterie aktualne 98%, byt je to jen orientacni hodnota.

   Me je uplne sumafuk, jestli telefon nabiju za 30 minut nebo 2 hodiny. Ta stara 5W je fail jako prase.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).