Domů » Bleskovky » Známe jméno příští vlajkové lodě HTC. Na trh dorazí v pěti barvách

Známe jméno příští vlajkové lodě HTC. Na trh dorazí v pěti barvách

Společnost HTC představí 16. května svoji novou vlajkovou loď, která má být nástupcem loňského modelu HTC 10 (recenze), avšak s příslušností k nové řadě „U“. Podle @evleaks bude název chystané novinky spojením starého a nového – HTC U 11.

Telefon nabídne parametry vlajkové lodě v čele s 5,5″ Quad HD displejem a čipsetem Qualcomm Snapdragon 835, kromě toho zaujme netradičním ovládáním skrze dotykové plošky v rámu. Záda zařízení mají být v duchu řady HTC U skleněná a podle @evleaks bude nabídku tvořit pět barevných variant – bílá, černá, modrá, červená a stříbrná.

HTC U: známe kompletní výbavu a veškeré schopnosti beztlačítkového ovládání

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).