Domů » Bleskovky » Žádný Xiaomi Mi Band 5. Redmi představilo levný fitness náramek

Žádný Xiaomi Mi Band 5. Redmi představilo levný fitness náramek

Redmi, samostatná značka čínského smartphonového obra Xiaomi, svou nabídku již neomezuje pouze na smartphony – od loňska má ve svém portfoliu chytré televizory (nedávno představila nový – Redmi Smart TV Max) a nyní uvedla na scénu svůj první fitness náramek s názvem Redmi Band. Láká především na dobrou výdrž baterie a velmi atraktivní cenu.

Redmi Band
Redmi Band (zdroj: oficiální)

Novinka dostala do vínku displej s úhlopříčkou 1,08 palce, funkci monitorování spánku a sledování srdečního tepu, pět sportovních režimů, celkem 72 ciferníků, přímé nabíjení přes USB a na jedno nabití má vydržet dva týdny.

Na rozdíl od řady Xiaomi Mi Band neumožňuje výměnu řemínku a chybí zde také čip NFC, což je ovšem z hlediska ceny pochopitelné. Dostupný bude od 9. dubna za cenu jen 99 jüanů (v přepočtu zhruba 360 Kč). V tuto chvíli není jasné, jestli se někdy podívá mimo hranice Číny.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na