Domů » Bleskovky » Redmi představilo 4K televizi. Má obří úhlopříčku a odkaz na Prahu

Redmi představilo 4K televizi. Má obří úhlopříčku a odkaz na Prahu

Redmi nedávno představilo svůj nový vlajkový model jménem Redmi K30 Pro. Při této příležitosti se na světlo světa podívala také nová chytrá televize. Označení Redmi Smart TV MAX si opravdu zaslouží. Její vlastnosti jsou totiž maximální a jedná se o naprostou šílenost a velmi výhodnou koupi zároveň. Úhlopříčka činí 98 palců neboli zhruba 2,5 metru. Pokud máte menší obývák, asi na tohoto drobečka rovnou zapomeňte.

Redmi Smart TV Max
Redmi si vybralo na produktové fotografie televize Smart TV MAX Staroměstské náměstí v Praze (zdroj: oficiální)

Srdcem televize je čipset Amlogic T972, který doplňuje 4 GB operační paměti a 64GB úložiště. Samotný displej televize má rozlišení 4K, podporuje HDR (až 192 stmívacích zón), frekvenci 60 Hz a pokrývá 98,8 % přední plochy. Smart TV MAX je možno pověsit na stěnu, umístit na standardní stojan nebo s pomocí speciálních noh umístit v prostoru.

Redmi Smart TV Max 1
Redmi Smart TV MAX nabízí díky své velikosti různé možnosti umístění v prostoru (zdroj: oficiální)

Samozřejmostí je operační systém založený na Android TV, podpora několika HDMI portů, hlasové ovládání a integrace ekosystému chytré domácnosti od Xiaomi. Televize, která bude plochou velká asi jako pingpongový stůl, bude svojí cenou začínat lehce nad hranicí 70 tisíc Kč.

Podobně velké televize od konkurence stojí mnohonásobně více a Redmi Smart TV MAX je tak dost výhodná koupě. Prodávat se bude jen v Číně a s dostupností pro Evropu se zatím nepočítá. To je možná trochu škoda, nemysíte?

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments