Domů » Bleskovky » Xiaomi si věří, letos chce prodat 100 milionů telefonů

Xiaomi si věří, letos chce prodat 100 milionů telefonů

Ačkoli odhady počtu prodaných telefonů pro rok 2018 hovoří o poklesu, Xiaomi chce růst i letos a vyměřilo si vysokou metu, kterou by chtělo splnit. Konkrétně by podle taiwanského zdroje chtělo prodat více než 100 milionů smartphonů, což v globálním měřítku rozhodně není nemožné.

K dosažení mety může pomoci i model Redmi 5

Xiaomi by stejně jako Oppo, vivo či Huawei rádo expandovalo do zbytku světa za zvýšením prodejů svých zařízení. S tímto rozšířením oblastí působení není plán prodat uvedený počet telefonů do prosince tak utopický, jak se na první pohled může zdát. V prvním kvartálu tohoto roku prodal tento čínský drak za každý měsíc přes deset milionů smartphonů, takže pomocí lehké matematiky je cíl 100 milionů splnitelný.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Ještě se sluší zmínit, že za minulý rok prodalo Xiaomi přes 90 milionů telefonů. I Huawei, kterému se podařilo v roce 2017 vyexpedovat 150 milionů svých zařízení, se bude v letošním roce snažit překonat roky minulé a tato společnost si tak stanovila cíl 200 milionů prodaných smartphonů. K tomuto úspěchu by mu mohla dopomoct i nedávno představená dvojice P20 a P20 Pro.

Recenze Xiaomi Redmi 5: lidovka v novém kabátku

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments