Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Drone oficiálně přiletí příští středu. Podívejte se na nové video

Xiaomi Mi Drone oficiálně přiletí příští středu. Podívejte se na nové video

Aktualizováno 23. května

Na internetu se objevil dvacetivteřinový teaser, který částečně odhaluje podobu chystaného dronu od Xiaomi. Mi Drone údajně bude stát 3 999 juanů (asi 14 700 korun bez DPH), což je na Xiaomi neobvykle vysoká cena. Je možné, že se Xiaomi bude chtít se svým dronem přiblížit těm nejlepším hráčům na trhu.

Původní text článku z 22. května

Čínský drak Xiaomi neustále rozšiřuje své pole působnosti, byť v žebříčku největších výrobců smartphonů vypadl podle IDC z první pětice (více informací). Již příští týden Xiaomi odhalí nový produkt, s nímž bude chtít jeho výrobce vyletět až do nebes – dron nazvaný jednoduše Mi Drone.

Xiaomi vyvěsilo pozvánku lákající na jeho premiéru na vlastním diskuzním fóru, avšak na detaily si budeme muset počkat až do středy 25. května. Spekuluje se, že Mi Drone bude možné ovládat gesty prostřednictvím pásku Mi Band (případně jeho chystanou druhou generací), a že od něj můžeme očekávat záznam 4K videa ve 30 snímcích za vteřinu.

Xiaomi-Drone-patent-1024x714 Obrázek z patentové přihlášky Xiaomi

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments