Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Band 2 na prvních reálných fotografiích, oficiální představení se odkládá

Xiaomi Mi Band 2 na prvních reálných fotografiích, oficiální představení se odkládá

Čínské Xiaomi zažívá žně, a to nejen na poli telefonů, nebo lépe řečeno tabletofonů, protože výrobce právě dnes představil 6,44″ Xiaomi Mi Max, ale také na poli softwaru. Světlo světa totiž spatřila nová verze upraveného Androidu MIUI 8.0. Paralelně s nimi měl být uveden i chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2, ale jak CEO společnosti Xiaomi, Lei Jun, oznámil, nestane se tak.

Oficiální představení by mělo proběhnout v průběhu nebo maximálně na konci června a jeho cena se bude za velkou louží pohybovat okolo 20 dolarů (přibližně 470 Kč). U nás bude cenovka mírně vyšší. Do rukou veřejnosti se alespoň dostaly reálné fotografie a v případě, že si na nový náramek děláte zálusk, fotografie vám „hlad“ po něm alespoň trošku zmírní.

Xiaomi Mi Band 2 můžete zakoupit v obchodě Beryko.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

4 komentářů

 1. jirka (neregistrovaný)

  Zajímalo by mě jaká bude výdrž baterie. Miband 1 mi vydrží i přes 60 dnů, když bude mít miband 2 aspoň 14 dnů, jdu do toho :-). Nebaví mě nabíjet telefon a nabíjet ještě každých pár dnů náramek by mě jen otravovalo.

  • andrej (neregistrovaný)

   Mas ho s telefonom non stop spojeny cez BT? Notifikacie vsetky zapnute? Moja vydrz je polovicna 30dni.

 2. Jindra Lebeda (neregistrovaný)

  GPS prosim GPS, když už i ty jejich dětské hodinky ji mají, tak by mohlo Xiaomi předvést jak mají schopné techniky a přibalit ji tam.

 3. Jan Razim (neregistrovaný)

  Moc se na náramek teším, zatím jsem četl samé dobré recenze. Mám předobjednáno z českého shopu [odkaz] tak uvidíme.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).