Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Band 4 rozšiřuje podporu NFC do Evropy. Přesto není důvod slavit

Xiaomi Mi Band 4 rozšiřuje podporu NFC do Evropy. Přesto není důvod slavit

Xiaomi oznámilo, že za pár týdnů v Evropě vydá verzi chytrého náramku Xiaomi Mi Band 4 s čipem NFC. Ta byla dosud exkluzivně k dostání pouze v Číně. Jako první se začne prodávat v Rusku, kam dorazí 16. června.

Xiaomi Mi Band 4 11

Zpočátku budou podporovány jen karty Mastercard s bezkontaktní technologií PayPass, podpora pro karty Visa a služby Google Pay a PayPal by měla přibýt později. Přesné datum však v tuto chvíli není známo. Kromě bezkontaktních plateb bude možné Xiaomi Mi Band 4 NFC použít ve veřejné dopravě. Zatím bohužel není jasné, zda se později této možnosti využití náramku dočkají i další země v Evropě.

Jak z našich předchozích novinek víte, Xiaomi představí už 11. června pátou generaci svého populárního fitness náramku, který by měl funkcionalitu NFC podporovat globálně. Vedle toho neoficiální zprávy hovoří o větším displeji nebo podpoře chytré asistentky Alexy.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments