Xiaomi Mi Band 5 na tiskovém snímku: dostane větší displej a novou nabíječku

mi band 5 press

Náramek Xiaomi Mi Band, zejména jeho druhá generace, v podstatě definoval své odvětví, a proto není divu, že čínský výrobce zaplavuje trh novými a novými modely. Aktuálně je na trhu čtvrtá generace, která byla představena loni v červnu, už zanedlouho bychom se mohli dočkat generace páté. Z čínských zdrojů se k nám dostaly její fotografie a nově také tiskový snímek (aktualizováno 8. června).

Xiaomi zjevně nebude nijak měnit zaběhnutý design, stále se můžeme těšit na chytrý oválný modul, který půjde zasadit do pryžového těla. Displej má narůst v úhlopříčce na 1,2“, stále však bude obklopen poměrně širokými rámečky. Podle fotografií dojde ke změně nabíjení – dvojice konektorů se po generačním přesunu opět vrátí na bok. Modul také vypadá mírně tenčí než u předchozích generací.

NepřehlédněteXiaomi Mi Band 5 nabídne tři zásadní novinky. Stane se opět bestsellerem?

Podle informací ze sítě Weibo by se měla cena Mi Band 5 pohybovat okolo 200 CNY (asi 700 korun bez DPH). Oficiálního představení bychom se měli dočkat už za tři dny (11. června).

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku