Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Band 5 nabídne tři zásadní novinky. Stane se opět bestsellerem?

Xiaomi Mi Band 5 nabídne tři zásadní novinky. Stane se opět bestsellerem?

Xiaomi Mi Band 4, který se prodává od loňského června, stále patří mezi nejlepší cenově dostupné fitness náramky. Nyní se objevily první konkrétní neoficiální zprávy o jeho nástupci, který podle nich dostane do vínku tři nové klíčové funkce – senzor Sp02, měřící hladinu kyslíku v krvi, sledování menstruačního cyklu a podporu hlasové asistentky Alexy.

Xiaomi Mi Band 4 8
Xiaomi Mi Band 4

Kromě toho by měl Xiaomi Mi Band 5 nabídnout funkci PAI (Personal Activity Intelligence), která uživateli ukazuje, jak moc potřebuje být denně aktivní, aby zůstal pomocí svých údajů o srdeční frekvenci zdravý. Pro mnohé bohužel se prý verze s NFC opět omezí pouze na Čínu, i když starší spekulace naznačovaly, že by NFC mohlo být využitelné i u evropské verze. Náramek by na tamní trh měl být uveden v červnu nebo začátkem července a koncem třetího kvartálu prý bude dostupný v Evropě, Indii a na několika dalších trzích.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments