Domů » Bleskovky » Náramek Xiaomi Mi Band 5 nabídne funkci, na kterou jsme roky čekali

Náramek Xiaomi Mi Band 5 nabídne funkci, na kterou jsme roky čekali

Jedním z nejpopulárnějších kousků nositelné elektroniky je bezesporu náramek Xiaomi Mi Band, který v loňském roce dospěl do čtvrté generace a pátá je údajně v pořadí. Jaké přinese novinky?

Xiaomi Mi Band 4 9
Xiaomi Mi Band 4 by letos mě dostat nástupce. Konečně s plnohodnotným využitím NFC pro všechny.

Podle nejnovějších informací vybaví Xiaomi příští náramek větším displejem s úhlopříčkou 1,2 palce a také integrovaným NFC čipem. Ten se nachází i v Mi Bandu 4, avšak pouze na asijských trzích s platebním systémem Mi Pay. „Pětka“ už by měla mít NFC všude na světě. Spekuluje se o podpoře Google Pay, byť se jedná zřejmě pouze o zbožné přání.

Mi Band 5 bude opět vyrábět firma Huami, přijít by měl někdy v červnu za očekávanou cenu 179 CNY (asi 600 korun bez DPH). Přesný termín odhalení nejpopulárnějšího fitness náramku na světě ale zatím neznáme, ale v kuloárech se šušká, že bychom se měli dočkat během léta.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. [odkaz] tak si asi počkáme na google jestli nám to v banánistanu zapne :) pokud se mýlím tak prosím o info …

  2. Jako že by Google povolil Google Pay mimo svůj SW? Tomu nikdo nevěří.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).