WhatsApp přináší funkci, kterou bude chtít úplně každý! Přivítejte reakce

Aplikace WhatsApp

V posledních měsících se oblíbený kecálek WhatsApp snaží představovat jednu novinku za druhou. Mimo zajímavé funkce, jako jsou komunikace v rámci komunit či sdílení až 2GB souborů, také tým stojící za WhatsAppem chystal něco, co jsme u konkurence mohli vídat už delší dobu – rychlé reakce na zprávy skrze emoji. Nyní jsme se konečně dočkali jejich finální implementace. Alespoň to oficiálně oznámil sám Mark Zuckerberg.

WhatsApp Message Reactions
Aktualizace zahrnující reakce na zprávy skrze emoji se oficiálně šíří mezi uživateli

Generální ředitel Mety v krátkém příspěvku na Facebooku, který pod něj stejně jako WhatsApp spadá, potvrdil oficiální uvolnění funkce pro širokou veřejnost. Aktualizace se už nyní šíří k uživatelům na platformách iOS, Android, macOS a Windows. K nám do redakce zatím nedorazila, nicméně očekáváme, že v následujících hodinách a dnech postupně přijde na všechna zařízení.whatsapp iphone, person holding black android smartphoneNepřehlédněte

Nálož novinek pro WhatsApp! Těšíme se na sdílení velkých souborů či tvorbu komunit

Možnosti reagování na zprávy jsou prozatím omezené na šestici emoji: konkrétně se jedná o palec nahoru, srdce, rozesmátého smajlíka, smajlíka s otevřenými ústy, plačícího smajlíka a složené ruce. Do budoucna se nicméně očekává, že si uživatelé budou moci vybírat vlastní sadu emoji, se kterými budou chtít na zprávy reagovat, podobně jako tomu je ve Facebook Messengeru.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku