Domů » Bleskovky » WhatsApp dostane skupinové videohovory a samolepky, přichází však o svého ředitele

WhatsApp dostane skupinové videohovory a samolepky, přichází však o svého ředitele

Na vývojářské konferenci F8 nebyla věnována pozornost pouze Facebooku, ale i například WhatsAppu. Ten se má v letošním roce dočkat skupinových videohovorů, což bude jisté vítaná funkce. Facebook se pochlubil, že WhatsApp za dobu své existence zprostředkoval 2 miliardy minut klasických videohovorů. Další novinkou má být příchod samolepek.

WhatsApp opouští zakladatel

Kromě novinek v aplikaci dojde ve WhatsAppu k přetřesu na vedoucích funkcích, společnost totiž opustí zakladatel a současný ředitel Jan Koum. Ten si chce údajně vzít čas na odpočinek, deník Washington Post ale tvrdí, že za jeho odchod mohou rozdílné názory s vedením Facebooku, který WhatsApp vlastní. Jablkem sváru mají být údajně skandály Facebooku z posledních týdnů.

50 milionů účtů Facebooku bylo zneužito. Zuckerberg se omluvil a slíbil nápravu

Druhý spoluzakladatel WhatsAppu Brian Acton opustil společnost už loni, před nedávnem na sebe upozornil například tweetem s hashtagem #deletefacebook, který byl reakcí na poslední problémy Facebooku v oblasti nakládání dat s uživatelskými daty.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments