Domů » Bleskovky » Vodafone 5G ESL Mobile Open: startuje obří turnaj v mobilních hrách

Vodafone 5G ESL Mobile Open: startuje obří turnaj v mobilních hrách

Společnost Vodafone se stane první technologickou firmou, která umožní hráčům mobilních her ze 17 zemí, včetně České republiky, porovnat své síly na 5G síti. Kvalifikační kola turnaje Vodafone 5G ESL Mobile Open startují od června. Velké finále proběhne na Týdnu her v Miláně 28. – 29. září a výherci si rozdělí výhru 165 000 euro, 5G smartphony a další lákavé ceny.

Vodafone 5G ESL mobile open
Vodafone 5G ESL Mobile Open je velký turnaj v mobilních hrách

Využití 5G technologie v stále rostoucím odvětví esportu přináší hlavní výhodu například v ještě rychlejší odezvě při hraní. To potvrzuje také obchodní ředitel společnosti Vodafone Group Ahmed Essam: „Vodafone 5G ESL Mobile Open je ideální příležitostí, jak ukázat milionům herních fanoušků možnosti sítě 5G společnosti Vodafone v reálném čase s nízkou latencí a extrémně vysokými rychlostmi.

Vodafone tak ve spolupráci s ESL, největší světovou e-sportovou společností, nabídne hráčům možnost utkat se ve dvou populárních mobilních hrách: arkádové závodní hře Asphalt 9: Legends a PUBG Mobile, která reprezentuje populární herní styl battle royale.

Bojovat o titul v Asphalt 9: Legends je možné rovnou po otevření samotné hry. V případě PUBG Mobile se tým registruje na této stránce, kde jsou k dispozici také rozpisy jednotlivých částí kvalifikace až do Grand finále v italském Miláně, které se ve dnech 28. až 29. září promění na 5G hlavní město Evropy.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *