Sledujte nás na YouTube

Nažhavte své telefony, vychází Asphalt 9: Legends

Herní studio Gameloft vydalo nový díl své arkádové závodní série Asphalt s pořadovým číslem 9. Nový díl s podtitulem Legends přichází 14 let po prvním díle a 5 let po veleúspěšném Asphaltu 8: Airborne. Co mobilním závodníkům nový titul nabídne?

Perfektní grafika

Především absolutně nerealistické arkádové závodění a grafické orgie. Vývojáři si s novým Asphaltem opravdu vyhráli do posledního detailu, a tak se můžete těšit na detailní vozy a tratě, spousty efektů, odlesků, odlétávajících předmětů, apod. Vyřádit se můžete ve více než 50 supersportů od světoznámých značek s pokročilejšími možnostmi úprav; nově lze například dávat novou barvu nejen samotným autům, ale i jejich ráfkům a dalším prvkům.

Na tratích lze nadále využívat skokánků a lahví s nitrem, novinkou je otočení o 360° vyvolané dvojitým zmáčknutím brzdy. Gameloft slibuje více než 60 sezón a 800 eventů, hrát lze i multiplayer, a to až se sedmi hráči z celého světa. S nimi lze také nově vytvářet nové kluby a v nich spolupracovat na otvírání nových odměn.

Již dnes pro Android a iOS

Hra je postavena na principu Free to play, to znamená, že si ji můžete stáhnout zdarma (má cca 1,5 GB), avšak k urychlení hraní vyžaduje vložení reálných prostředků. Doufejme, že situace nebude tak agresivní jako v posledních letech u Asphaltu 8, ze kterého si Gameloft udělal dojnou krávu. Otázkou také je, zda budou mít hráči osmičky s plnými garážemi aut a stovkami najezděných hodin chuť začínat zcela od nuly. Já tedy osobně ne.

Asphalt 9: Legends
Asphalt 9: Legends
Autor: Gameloft
Cena: zdarma+
 • Asphalt 9: Legends Screenshot
 • Asphalt 9: Legends Screenshot
 • Asphalt 9: Legends Screenshot
 • Asphalt 9: Legends Screenshot
 • Asphalt 9: Legends Screenshot
 • Asphalt 9: Legends Screenshot
 • Asphalt 9: Legends Screenshot
 • Asphalt 9: Legends Screenshot
 • Asphalt 9: Legends Screenshot
 • Asphalt 9: Legends Screenshot
Asphalt 9: Legends
Asphalt 9: Legends
Autor: Gameloft.
Cena: zdarma+

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

13 komentářů

 1. Uz je dostupná aj pre Windows 10, čerpáte staré info.

  A kludne tú hru nazvite pravým menom “pay to win” :-)

  • Aquo¨ (neregistrovaný)

   Tipuji, ze komentar prochazel nejakou kontrolou a objevil se se zpozdenim. :D

   • Komentář se tu objevil hned, ale kolega už mezitím článek aktualizoval a odkaz na W10 verzi přidal :-)

   • Aquo (neregistrovaný)

    Aaaha, jo takto. :)

    Mě to přišlo, že se tu komentář objevil až právě dlouho po aktualizaci, tak mě to zmátlo. :D

    Díky za osvětlení. :)

   • Aquo: nic se neděje :) Komentář od l0lz tu dokonce byl 2x, jeden jsme tedy naopak mazali. A pokud se objeví komentář, který spadne do spam filtru, tak je u něj (po schválení) stejně vždy vidět čas, kdy jej odeslal autor, nikoliv kdy jej někdo od nás schválil.

   • Veľmi slabý signal som mal. Odoslalo to 2x samo, este dokonca sa mi zjavila sprava že sa snažím odoslať niekolko krát ten komentár, hoci som klikol na odoslať iba raz 🙂 ale všetko kvoli slabému signálu.

 2. Shitmore (neregistrovaný)

  Info pre potencionálnych hráčov. V hre sa už nedá ani zatáčat. Všetko je automatické. Hra sa hrá sama, ovláda sa typom: teraz tu stlač. Ja som pri prvom kole zjedol celú večeru, zatiaľ čo “som jazdil”. Telefónu som sa ani nedotkol A vyhral som. Po 10 minútach bola preč. Veď prečo by sme sa mali vôbec o niečo snažiť…

 3. PetrM (neregistrovaný)

  Planuje/Organizuje nekdo cesky klub (club)?

 4. Tonda (neregistrovaný)

  Ahoj, mám Redmi Note 5 Pro a na něm přehraji PUBG Mobile na nejvyžší detaily bez lagů. Nechápu proč na Asphalt 9 mám rozpixselizovanou grafiku. Telefon na to mám. Je to hrou?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *