Domů » Bleskovky » Nažhavte své telefony, vychází Asphalt 9: Legends

Nažhavte své telefony, vychází Asphalt 9: Legends

Herní studio Gameloft vydalo nový díl své arkádové závodní série Asphalt s pořadovým číslem 9. Nový díl s podtitulem Legends přichází 14 let po prvním díle a 5 let po veleúspěšném Asphaltu 8: Airborne. Co mobilním závodníkům nový titul nabídne?

Asphalt 9: Legends - Redefining Mobile Racing

Perfektní grafika

Především absolutně nerealistické arkádové závodění a grafické orgie. Vývojáři si s novým Asphaltem opravdu vyhráli do posledního detailu, a tak se můžete těšit na detailní vozy a tratě, spousty efektů, odlesků, odlétávajících předmětů, apod. Vyřádit se můžete ve více než 50 supersportů od světoznámých značek s pokročilejšími možnostmi úprav; nově lze například dávat novou barvu nejen samotným autům, ale i jejich ráfkům a dalším prvkům.

Na tratích lze nadále využívat skokánků a lahví s nitrem, novinkou je otočení o 360° vyvolané dvojitým zmáčknutím brzdy. Gameloft slibuje více než 60 sezón a 800 eventů, hrát lze i multiplayer, a to až se sedmi hráči z celého světa. S nimi lze také nově vytvářet nové kluby a v nich spolupracovat na otvírání nových odměn.

Již dnes pro Android a iOS

Hra je postavena na principu Free to play, to znamená, že si ji můžete stáhnout zdarma (má cca 1,5 GB), avšak k urychlení hraní vyžaduje vložení reálných prostředků. Doufejme, že situace nebude tak agresivní jako v posledních letech u Asphaltu 8, ze kterého si Gameloft udělal dojnou krávu. Otázkou také je, zda budou mít hráči osmičky s plnými garážemi aut a stovkami najezděných hodin chuť začínat zcela od nuly. Já tedy osobně ne.

‎Asphalt 9: Legends
Cena: zdarma+
Asphalt 9: Legends
Asphalt 9: Legends
Autor: ‪Gameloft SE‬
Cena: Zdarma+

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

13 komentářů

 1. Uz je dostupná aj pre Windows 10, čerpáte staré info.

  A kludne tú hru nazvite pravým menom „pay to win“ :-)

  • Tipuji, ze komentar prochazel nejakou kontrolou a objevil se se zpozdenim. :D

  • Komentář se tu objevil hned, ale kolega už mezitím článek aktualizoval a odkaz na W10 verzi přidal :-)

  • Aaaha, jo takto. :)

   Mě to přišlo, že se tu komentář objevil až právě dlouho po aktualizaci, tak mě to zmátlo. :D

   Díky za osvětlení. :)

  • Aquo: nic se neděje :) Komentář od l0lz tu dokonce byl 2x, jeden jsme tedy naopak mazali. A pokud se objeví komentář, který spadne do spam filtru, tak je u něj (po schválení) stejně vždy vidět čas, kdy jej odeslal autor, nikoliv kdy jej někdo od nás schválil.

  • Veľmi slabý signal som mal. Odoslalo to 2x samo, este dokonca sa mi zjavila sprava že sa snažím odoslať niekolko krát ten komentár, hoci som klikol na odoslať iba raz ???? ale všetko kvoli slabému signálu.

 2. Info pre potencionálnych hráčov. V hre sa už nedá ani zatáčat. Všetko je automatické. Hra sa hrá sama, ovláda sa typom: teraz tu stlač. Ja som pri prvom kole zjedol celú večeru, zatiaľ čo „som jazdil“. Telefónu som sa ani nedotkol A vyhral som. Po 10 minútach bola preč. Veď prečo by sme sa mali vôbec o niečo snažiť…

 3. Planuje/Organizuje nekdo cesky klub (club)?

 4. Ahoj, mám Redmi Note 5 Pro a na něm přehraji PUBG Mobile na nejvyžší detaily bez lagů. Nechápu proč na Asphalt 9 mám rozpixselizovanou grafiku. Telefon na to mám. Je to hrou?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).