Domů » Bleskovky » Aktualizace mobilní verze PUBG: přestřelky v džungli a divoká jízda americkým sporťákem

Aktualizace mobilní verze PUBG: přestřelky v džungli a divoká jízda americkým sporťákem

Do mobilní verze populární battle royale hry PUBG dorazil update 0.8.0. Hráči na zařízeních s operačními systémy Android a iOS se dočkají nové mapy s názvem Sanhok, která si svou premiéru odbyla už 22. června na PC.

Mapa je zasazená do prostředí džungle a ve srovnání s předchozími lokacemi má mnohem menší rozlohu. Zatímco Erangel a Miramar se rozprostírají na ploše 8 x 8 kilometrů, Sanhok má rozlohu pouhé 4 x 4 kilometry. I přes menší rozměry je mapa určená pro sto hráčů, což zaručuje mnohem intenzivnější přestřelky a také kratší kola.

Welcome to Sanhok! - PUBG MOBILE 080

Patch kromě mapy přidává i několik nových zbraní, včetně velmi vzácné světlice. Vozový park rozšíří americký závoďák a obrněný jeep UAZ. Nechybí ani čerstvé příslušenství ke zbraním.

PUBG MOBILE - Cyber Week
PUBG MOBILE - Cyber Week

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).