Domů » Bleskovky » Víme, která Xiaomi dostanou aktualizaci na Android 12 s MIUI 13

Víme, která Xiaomi dostanou aktualizaci na Android 12 s MIUI 13

Čínská společnost Xiaomi platí za odpovědného výrobce, alespoň co se týče aktualizace svých zařízení na nové verze operačního systému. V poslední době sice v Xiaomi dávají přednost vlajkovým modelům na domácím čínském trhu, to však neznamená, že by na mezinárodní trh a méně vybavené modely zanevřeli.

Xiaomi Mi 11 recenze
Které telefony od Xiaomi se dočkají aktualizace?

Server Gizchina přišel s informacemi ohledně aktualizací chytrých telefonů od Xiaomi na nadcházející Android 12 s nadstavbou MIUI 13. Ačkoli se jedná o neoficiální seznam, jeho délka je poměrně potěšující:

xiaomi update list
Seznam všech telefonů Xiaomi a Redmi, které by měly obdržet Android 12

Bohužel neznáme ani prioritu pro jednotlivé telefony, ani přibližné datum spuštění aktualizací. Kromě toho Xiaomi velmi rádo nasazuje novou verzi MIUI také na starší verzi Androidu, takže bohužel není jisté, zda všechna zařízení dostanou Android 12 společně s nadstavbou MIUI 13.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

8 komentářů

  1. Android 12 tak za rok nejdřív. Android 13 2024? :D Když to klapne :D

  2. Jaká pilulka? Já potřebuji aby Vodafone nelhalo zákazníkům a dodalo PS5!

  3. Tak jestli moje poco x3 dostane android 12, tak xiaomi navždy. Moc tomu nevěřím.

    • A proč ne? Mám taky poco X3.. ve 128GB verzi..a věřím, že Xiaomi klidně ten novej systém pustí.. telefon se aktuálně aktualizuje sám a velmi snadno..

  4. Kde je POCO F3?

  5. POCO F3 je v Číně Redmi K 40… Takže ok

  6. Ale nevím co znamená u Redmi Note 9 to China

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).