Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Víme, kdy Galaxy S10 a Note 10 obdrží One UI 2.1. Dočkají se i předloňské modely

Víme, kdy Galaxy S10 a Note 10 obdrží One UI 2.1. Dočkají se i předloňské modely

Současná vlajková řada Galaxy S20 od Samsungu disponuje nejnovější verzí zdařilého uživatelského prostředí One UI 2.1, které běží nad Androidem 10. Loňské vlajkové modely (řada Galaxy S10 a Note 10) ale zatím běží na One UI 2.0.

Galaxy S10 Android 10
Samsung Galaxy S10+ s Androidem 10 (zdroj: SamMobile.com)

Podle informací ze serveru SamMobile.com by se však obě loňské řady měly dočkat aktualizace na One UI 2.1 během následujících třech týdnů – pravděpodobně někdy na začátku dubna. One UI 2.1 nepřináší žádné změny v designu, ale nabízí například funkci Quick Share pro rychlejší sdílení souborů přes Wi-Fi.

A pozor, aktualizace by měla dorazit i na předloňskou řadu Galaxy S9 a Galaxy Note 9, nicméně pro tyto modely zatím datum uvolnění neznáme.

one ui 2 1
Prostředí One UI 2.0 (zdroj obrázku: Samsung)

V průběhu letošního roku by Samsung měl vydat One UI 2.5, mezi jehož novinky bude patřit podpora systémových gest u launcherů třetích stran; dosud lze totiž ovládání gesty navržené Googlem používat pouze u výchozího launcheru. Tato verze ale s největší pravděpodobností dorazí až s představením řady Note 20, která by se mohla objevit na přelomu srpna a září.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments