Výhody registrace
| Datum představení | 29. dubna 2026 |
| Rozměry | 44,5 × 40,8 × 9,5 mm |
| Hmotnost | 30,4 g |
| Operační systém | HarmonyOS |
| Kompatibilita | Android, iOS |
| Aplikace a funkce | notifikace z telefonu, vibrace, monitoring spánku, měření sportovních aktivit, kalendář, kontakty, zprávy, hudební přehrávač, budík & stopky, počasí, vlastní ciferníky, instalace aplikací třetích stran |
| Výbava | fyzické tlačítko, vyměnitelné řemínky, reproduktor, mikrofon |
| Konstrukce | kovové tělo |
| Zvýšená odolnost | 5 ATM |
| Procesor | neuvedeno |
| RAM | neuvedeno |
| Interní paměť | neuvedeno |
| Rozlišení | 480 × 408 px |
| Úhlopříčka | 1,92" |
| Technologie | LTPO AMOLED |
| Tvar displeje | hranatý |
| Doplňující informace | 328 ppi, 1-60 Hz, až 3000 nitů v peaku, 2,5D safírové sklíčko |
| Mobilní sítě | ne |
| Bluetooth | 6.0 |
| Wi-Fi | ne |
| NFC | |
| GPS | |
| Upřesnění k GPS | dvoupásmová (L1 + L5) |
| Senzory | gyroskop, akcelerometr, srdeční tep, EKG, pulsní oxymetr (SpO2), VO2max, teploměr, hloubkový senzor |
| Kapacita | 471 mAh |
| Typ | Li-Ion |
| Udávaná výdrž | až 7 dní při běžném používání, až 10 dní v úsporném režimu |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Režim nabíjení | dobíjecí kolébka |