Výhody registrace
| Datum představení | 28. května 2026 |
| Operační systém | Android 16 |
| Rozměry | 157,6 × 75,2 × 8,2 mm |
| Hmotnost | 200 g |
| Notifikační dioda | |
| Zvýšená odolnost | IP68 |
| Procesor | Mediatek Dimensity 8500 Ultra, 4nm, octa-core, 1× 3,4 GHz Cortex-A725 + 3× 3,2 GHz Cortex-A725 + 4× 2,2 GHz Cortex-A725 |
| Grafický akcelerátor | Mali-G720 MC8 |
| RAM | 12 GB |
| Interní paměť | 256/512 GB |
| Slot na pam. kartu |
| Rozlišení | 1,5K, 1268 × 2756 px |
| Úhlopříčka | 6,59" |
| Technologie | AMOLED |
| Tvrzené sklo | Gorilla Glass 7i |
| Doplňující informace | 460 ppi, 120Hz, 3500 nitů v peaku, Dolby Vision, HDR10+ |
| Zvuk | stereo reproduktory |
| Hlavní fotoaparát | 50 Mpx, f/1.7, 23mm, 1/1.55", 1.0µm, PDAF, OIS |
| Druhý fotoaparat | 50 Mpx, teleobjektiv, f/3.0, 115mm, 1/2.76", 0.64µm, PDAF (30cm - ∞), OIS, 5× optický zoom |
| Třetí fotoaparát | 12 Mpx, širokoúhlý, f/2.2, 15mm, 120˚, 1/3.06", 1.12µm |
| Optická stabilizace | |
| Blesk | LED blesk |
| Doplňující informace | HDR, panorama, optika Leica |
| Rozlišení videa | 4K (3840 × 2160 px), Full HD (1920 × 1080 px), HD (1280 × 720 px) |
| Přední kamera | |
| Parametry kamery | 32 Mpx, f/2.2, 21mm, 1/3.44", 0.64µm, HDR, 4K video |
| GSM | 850, 900, 1800 a 1900 MHz |
| 3G | 850, 900, 1900 a 2100 MHz |
| LTE | 800, 900, 1800, 2100 a 2600 MHz |
| 5G | |
| dual SIM | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznání obličeje | |
| Bluetooth | 6.0 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| NFC | |
| Konektor | USB-C |
| GPS | |
| FM rádio | |
| Infraport | |
| Senzory | gyroskop, akcelerometr, proximity, světelný, digitální kompas, barevné spektrum |
| Kapacita | 6500 mAh |
| Typ | Si-Ca |
| Rychlé nabíjení | |
| Čas nabíjení, parametry | 67W nabíjení, 22,5W reverzní drátové nabíjení |
| Bezdrátové nabíjení |