Sledujte nás na YouTube

Vánoční nabídka T-Mobile: telefony za korunu a další zvýhodnění

Operátor T-Mobile dnes na tiskové konferenci v Praze představil svou novou vánoční kampaň s názvem Nejbohatší Vánoce. V rámci této kampaně budou moci zákazníci operátora od 1. listopadu čerpat celou řadu zvýhodnění. Pro stávající či nové zákazníky služby Magenta 1 připravil operátor možnost pořídit si v rámci tzv. Magenta účtu zařízení za ještě výhodnější ceny, a to již od 1 Kč.  

O služby v rámci nabídky Magenta 1 je mezi uživateli zájem

T-Mobile v únoru letošního roku úspěšně spustil novou službu Magenta 1, která přináší zákazníkům výhody na základě spojení mobilních a pevných služeb pod jednu smlouvu. Pro registraci do Magenta 1 stačí jakékoliv dvě služby v ceně od 399 Kč.

Prvních devět měsíců nám ukázalo, že zákazníci novou nabídku velmi přivítali, což odráží i výrazný nárůst prodejů fixních služeb,“ vysvětluje Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile, a dodává: „Z nabízených služeb je podle našeho očekávání nejvíce zastoupen mobilní hlas se 65 %, čím dál více zákazníků si od T-Mobile pořizuje také pevný internet a televizi.“ Nejpočetnější skupina zákazníků využívá dvě služby, ale i skupiny o více službách a produktech jsou silně zastoupené, například 5 a více služeb si pořídilo 19 % zákazníků.

Nárůst zákazníků T-Mobile TV v rámci Magenta 1

Televizi od T-Mobile na IPTV či satelitní platformě využívá téměř 70 tisíc zákazníků, což je o 20 tisíc více než na konci prvního čtvrtletí letošního roku. Většina zákazníků využívá služby Magenta 1. Nejpoužívanější a nejoceňovanější funkcí na IPTV je v zpětné zhlédnutí. Díky kombinaci nahrávání, například přes mobilní telefon, a prodloužení zpětného zhlédnutí na 7 dní pro všechny kanály neunikne zákazníkům T-Mobile TV žádný z jejich oblíbených pořadů.

Aktuálně zákazníci měsíčně zpětně zhlédnou přes tři miliony pořadů. Jako novinku připravil T-Mobile spuštění dokumentárního kanálu BBC Earth, který bude nabízet exkluzivně na českém trhu s českou lokalizací. Kanál odstartuje 15. listopadu.

Kampaň Nejbohatší Vánoce pod křídly Magenta 1  

Po dobu vánoční kampaně připravil T-Mobile pro zákazníky unikátní možnost sloučit jednotlivé dotace (příspěvky) z jejich služeb, a získat tak atraktivní zařízení z vánoční nabídky s ještě větší slevou. Základní podmínkou je, aby všechny transakce byly pod službou Magenta 1. Složením dotací zákazníkovi vznikne tzv. Magenta účet, kde se dotace za všechny relevantní transakce pod Magenta 1 sečtou, a zákazník si tak může vybrat hardware, jehož cenu si zvýhodní o celkovou sumu z Magenta účtu.

Cenu vybraného zařízení si lze uplatněním magnetového účtu snížit až na 1 Kč. „T-Mobile je integrovaným operátorem, který svým zákazníkům vychází vstříc a dokáže jim nabídnout řešení pro celou domácnost. Po dobu vánoční kampaně mohou zákazníci na Magenta účtu skládat příspěvky také z fixních služeb,“ vysvětluje Juraj Bóna. Celkovou částku na Magenta účtu je nutné vyčerpat v jednom okamžiku současně se založením objednávek.

Na seznamu zařízení pro Magenta účet zákazníci naleznou nejenom mobilní telefony, notebook, ale také novou verzi PlayStation 4 v balíčku s 3 hrami a předplatným PS+ na 3 měsíce. Hlavní nabídkou vánočního hardwaru je televize SONY s úhlopříčkou 125,7 cm (50“). Jde o Full HD televizor, model 50WF66, s vysokým dynamickým rozsahem a unikátní technologií obrazu X-Reality™ PRO. Telefony v listopadové nabídce budou od společnosti Samsung. V prosinci se mohou zákazníci těšit na obměnu vybraných zařízení, které operátor zveřejní později.

Slevy na vybrané mobily a příslušenství

Zákazníci, kteří se rozhodnou nevyužít nabídky vánočního Magenta účtu, si mohou pořídit vybrané telefony a hardware za zvýhodněnéceny. Během listopadu nabídne T-Mobile telefony SamsungGalaxy J3 za 1 Kč, Samsung Galaxy J5 za 499 Kč k tarifu Mobil M a další zařízení za zvýhodněné ceny. V prosinci se nabídka obmění. Zákazníci, kteří si z výše uvedené nabídky nevyberou, budou mít možnost zakoupit další zvýhodněná zařízení za dotované ceny, například notebook Acer Aspire 1 za 5 981 Kč. Zvýhodněné ceny platí pro rezidentní zákazníky při uzavření, nebo prodloužení smlouvy na 24 měsíců.

Vánoční nabídka zařízení pro Magenta účet

ZařízeníCena
Samsung Galaxy A65 451 Kč
Samsung Galaxy A88 451 Kč
Samsung Galaxy S917 951 Kč
Samsung Galaxy S9+20 451 Kč
Samsung Galaxy Note 921 951 Kč
Acer Aspire 15 981 Kč
PlayStation 4 Slim 500 + 3 Hry + PS+8 951 Kč
Sony Bravia 50WF6611 951 Kč

Vánoční nabídka pro majitele předplacených karet

Pro majitele předplacených Twist karet připravil operátor po dobu vánoční kampaněza každé první dobití kreditu v měsíci 20 % kreditu jako bonus. Bonus platí při dobití aspoň za 300 Kč v prodejnách T-Mobile.V aplikaci Můj T-Mobile je bonus za první dobití v měsíci ještě o něco větší. Při prvním dobití v měsíci se zákazníkovi načte 25 % bonusového kreditu navíc. Tato nabídka platí až do konce roku.

Zároveň si zákazníci mohou od listopadu pořídit novou limitovanou edici Twist karet se zvýhodněnou porcí 2 GB dat za 200 Kč. Na kartě je 2 GB dat na dobu prvních 30 dní zdarma, následně o 20 % výhodněji oproti běžné ceně. Kredit na služby bude v hodnotě 100 Kč. Limitovaná edice bude dostupná pouze v omezeném množství ve vybraných prodejních kanálech.

Další informace o vánoční nabídce zájemci najdou od 1. listopadu na stránkách operátora.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

2 komentáře

  1. Kuba (neregistrovaný)

    Neví někdo jestli i letos budou mít akci že si vyberete jeden den v týdnu a po tři měsíce každý tyden ten den budete mít neomezený internet? Díky :)

  2. Pěkný, já koupil Note9 u T-mobile včera :D. Ale jsem firemní zákazník s mnoha dalšími výhodami, takže by mě tohle stejně nedali – aspoň se tím budu utěšovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *