Domů » Články » Vánoční nabídka T-Mobile: telefony za korunu a další zvýhodnění

Vánoční nabídka T-Mobile: telefony za korunu a další zvýhodnění

Operátor T-Mobile dnes na tiskové konferenci v Praze představil svou novou vánoční kampaň s názvem Nejbohatší Vánoce. V rámci této kampaně budou moci zákazníci operátora od 1. listopadu čerpat celou řadu zvýhodnění. Pro stávající či nové zákazníky služby Magenta 1 připravil operátor možnost pořídit si v rámci tzv. Magenta účtu zařízení za ještě výhodnější ceny, a to již od 1 Kč.  

O služby v rámci nabídky Magenta 1 je mezi uživateli zájem

T-Mobile v únoru letošního roku úspěšně spustil novou službu Magenta 1, která přináší zákazníkům výhody na základě spojení mobilních a pevných služeb pod jednu smlouvu. Pro registraci do Magenta 1 stačí jakékoliv dvě služby v ceně od 399 Kč.

Prvních devět měsíců nám ukázalo, že zákazníci novou nabídku velmi přivítali, což odráží i výrazný nárůst prodejů fixních služeb,“ vysvětluje Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile, a dodává: „Z nabízených služeb je podle našeho očekávání nejvíce zastoupen mobilní hlas se 65 %, čím dál více zákazníků si od T-Mobile pořizuje také pevný internet a televizi.“ Nejpočetnější skupina zákazníků využívá dvě služby, ale i skupiny o více službách a produktech jsou silně zastoupené, například 5 a více služeb si pořídilo 19 % zákazníků.

Nárůst zákazníků T-Mobile TV v rámci Magenta 1

Televizi od T-Mobile na IPTV či satelitní platformě využívá téměř 70 tisíc zákazníků, což je o 20 tisíc více než na konci prvního čtvrtletí letošního roku. Většina zákazníků využívá služby Magenta 1. Nejpoužívanější a nejoceňovanější funkcí na IPTV je v zpětné zhlédnutí. Díky kombinaci nahrávání, například přes mobilní telefon, a prodloužení zpětného zhlédnutí na 7 dní pro všechny kanály neunikne zákazníkům T-Mobile TV žádný z jejich oblíbených pořadů.

Aktuálně zákazníci měsíčně zpětně zhlédnou přes tři miliony pořadů. Jako novinku připravil T-Mobile spuštění dokumentárního kanálu BBC Earth, který bude nabízet exkluzivně na českém trhu s českou lokalizací. Kanál odstartuje 15. listopadu.

Kampaň Nejbohatší Vánoce pod křídly Magenta 1  

Po dobu vánoční kampaně připravil T-Mobile pro zákazníky unikátní možnost sloučit jednotlivé dotace (příspěvky) z jejich služeb, a získat tak atraktivní zařízení z vánoční nabídky s ještě větší slevou. Základní podmínkou je, aby všechny transakce byly pod službou Magenta 1. Složením dotací zákazníkovi vznikne tzv. Magenta účet, kde se dotace za všechny relevantní transakce pod Magenta 1 sečtou, a zákazník si tak může vybrat hardware, jehož cenu si zvýhodní o celkovou sumu z Magenta účtu.

Cenu vybraného zařízení si lze uplatněním magnetového účtu snížit až na 1 Kč. „T-Mobile je integrovaným operátorem, který svým zákazníkům vychází vstříc a dokáže jim nabídnout řešení pro celou domácnost. Po dobu vánoční kampaně mohou zákazníci na Magenta účtu skládat příspěvky také z fixních služeb,“ vysvětluje Juraj Bóna. Celkovou částku na Magenta účtu je nutné vyčerpat v jednom okamžiku současně se založením objednávek.

Na seznamu zařízení pro Magenta účet zákazníci naleznou nejenom mobilní telefony, notebook, ale také novou verzi PlayStation 4 v balíčku s 3 hrami a předplatným PS+ na 3 měsíce. Hlavní nabídkou vánočního hardwaru je televize SONY s úhlopříčkou 125,7 cm (50“). Jde o Full HD televizor, model 50WF66, s vysokým dynamickým rozsahem a unikátní technologií obrazu X-Reality™ PRO. Telefony v listopadové nabídce budou od společnosti Samsung. V prosinci se mohou zákazníci těšit na obměnu vybraných zařízení, které operátor zveřejní později.

Slevy na vybrané mobily a příslušenství

Zákazníci, kteří se rozhodnou nevyužít nabídky vánočního Magenta účtu, si mohou pořídit vybrané telefony a hardware za zvýhodněnéceny. Během listopadu nabídne T-Mobile telefony SamsungGalaxy J3 za 1 Kč, Samsung Galaxy J5 za 499 Kč k tarifu Mobil M a další zařízení za zvýhodněné ceny. V prosinci se nabídka obmění. Zákazníci, kteří si z výše uvedené nabídky nevyberou, budou mít možnost zakoupit další zvýhodněná zařízení za dotované ceny, například notebook Acer Aspire 1 za 5 981 Kč. Zvýhodněné ceny platí pro rezidentní zákazníky při uzavření, nebo prodloužení smlouvy na 24 měsíců.

Vánoční nabídka zařízení pro Magenta účet

Zařízení Cena
Samsung Galaxy A6 5 451 Kč
Samsung Galaxy A8 8 451 Kč
Samsung Galaxy S9 17 951 Kč
Samsung Galaxy S9+ 20 451 Kč
Samsung Galaxy Note 9 21 951 Kč
Acer Aspire 1 5 981 Kč
PlayStation 4 Slim 500 + 3 Hry + PS+ 8 951 Kč
Sony Bravia 50WF66 11 951 Kč

Vánoční nabídka pro majitele předplacených karet

Pro majitele předplacených Twist karet připravil operátor po dobu vánoční kampaněza každé první dobití kreditu v měsíci 20 % kreditu jako bonus. Bonus platí při dobití aspoň za 300 Kč v prodejnách T-Mobile.V aplikaci Můj T-Mobile je bonus za první dobití v měsíci ještě o něco větší. Při prvním dobití v měsíci se zákazníkovi načte 25 % bonusového kreditu navíc. Tato nabídka platí až do konce roku.

Zároveň si zákazníci mohou od listopadu pořídit novou limitovanou edici Twist karet se zvýhodněnou porcí 2 GB dat za 200 Kč. Na kartě je 2 GB dat na dobu prvních 30 dní zdarma, následně o 20 % výhodněji oproti běžné ceně. Kredit na služby bude v hodnotě 100 Kč. Limitovaná edice bude dostupná pouze v omezeném množství ve vybraných prodejních kanálech.

Další informace o vánoční nabídce zájemci najdou od 1. listopadu na stránkách operátora.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments