Domů » Bleskovky » Tim Apple: jablečný gigant má nového generálního ředitele (oživeno)

Tim Apple: jablečný gigant má nového generálního ředitele (oživeno)

Nejeden z nás si uložil telefonní číslo pod jménem, kdy příjmení daného člověka obsahovalo místo, kde pracuje, či kde jsme jej potkali. Pokud si ovšem v kritické chvíli na příjmení člověka nevzpomenete, máte zaděláno na pořádné faux pas. To se pravděpodobně stalo také americkému prezidentu Donaldu Trumpovi. Ten generálního ředitele Applu Tima Cooka „překřtil“ na Tima Appla.

Donald Trump je znám svými přeřeky a trapnými situacemi, do kterých se často dostává svou zbrklostí a neznalostí. Splést se ale ve jméně jednoho z nejznámějších generálních ředitelů na světě, obzvláště když sedí hned vedle vás, to už je slušná dávka umění.

Nepřehlédněte – Tim Cook: sedm faktů, o kterých jste možná nevěděli

Buďto skutečně Trump nemá na jména paměť, jak v minulosti už několikrát dokázal, nebo se jedná o sofistikovanou psychologickou hru, kde chce Trump za každou cenu dominovat. Tim Cook se nicméně nenechal rozhodit a celou záležitost nijak nekomentoval.

Šéf Applu Tim Cook: pracujeme na novinkách, které vás ohromí

Aktualizováno 8. března: na celou situaci na svém Twitteru vtipně zareagoval i samotný šéf Applu Tim Cook, který si včera dočasně nahradil příjmení za emotikonku se symbolem jablka, což připomíná právě Trumpovo přeřeknutí „Tim Apple“ :-)

Tim Apple Twitter

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments