Domů » Bleskovky » Takto budou vypadat hodinky Samsung Galaxy Sport (tiskový snímek)

Takto budou vypadat hodinky Samsung Galaxy Sport (tiskový snímek)

Samsung za dva týdny odhalí nové vlajkové smartphony řady Galaxy S10, a s největší pravděpodobností se také dočkáme premiéry nových chytrých hodinek Galaxy Sport. Jejich blízký příchod naznačují postupně získávané certifikace po celém světě, na internetu se navíc objevil první tiskový snímek.

Vzhled hodinek víceméně odpovídá designu, který jsme před nedávnem viděli na neoficiálních renderech z dílny @OnLeaks. Na rozdíl od loňských Galaxy Watch mají mít nové Galaxy Sport velmi jednoduchý design založený na oblých tvarech kovového šasi. Do rámu budou vyvrtána dvě ovládací tlačítka, na otočnou lunetu tentokráte nedojde; celá horná strana bude tvořena kruhovým displejem, který bude chránit po obvodu zaoblené sklo.

Podle spekulací mají hodinky přinést voděodolnost, vestavěnou GPS, 4 GB pro ukládání dat a samozřejmě operační systém Tizen.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. No konečně hezké chytré hodinky!

  2. Škoda že to nemá lunetu.. Na to, že to mají být sportovní hodinky, nemají nijak chráněný display a bude náchylný na poškození

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).