Takto budou vypadat hodinky Samsung Galaxy Sport (tiskový snímek)

Samsung za dva týdny odhalí nové vlajkové smartphony řady Galaxy S10, a s největší pravděpodobností se také dočkáme premiéry nových chytrých hodinek Galaxy Sport. Jejich blízký příchod naznačují postupně získávané certifikace po celém světě, na internetu se navíc objevil první tiskový snímek.

Vzhled hodinek víceméně odpovídá designu, který jsme před nedávnem viděli na neoficiálních renderech z dílny @OnLeaks. Na rozdíl od loňských Galaxy Watch mají mít nové Galaxy Sport velmi jednoduchý design založený na oblých tvarech kovového šasi. Do rámu budou vyvrtána dvě ovládací tlačítka, na otočnou lunetu tentokráte nedojde; celá horná strana bude tvořena kruhovým displejem, který bude chránit po obvodu zaoblené sklo.

Podle spekulací mají hodinky přinést voděodolnost, vestavěnou GPS, 4 GB pro ukládání dat a samozřejmě operační systém Tizen.

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku