Domů » Bleskovky » Chytré hodinky Galaxy Sport na prvních obrázcích. Přijdou o otočnou lunetu?

Chytré hodinky Galaxy Sport na prvních obrázcích. Přijdou o otočnou lunetu?

Samsung loni představil chytré hodinky Galaxy Watch (recenze), které cílí spíše konzervativní uživatele; pro sportovce má korejský gigant buď jednodušší náramky nebo předloňské hodinky Gear Sport (recenze). Letos by však měl Samsung znovu potěšit sportovce, a to zbrusu novými hodinkami pojmenovanými Galaxy Sport. Vzhled hodinek neoficiální 3D CAD rendery z dílny @OnLeaks.

Čistý vzhled a absence otočné lunety

Galaxy Sport mají dostat celistvé kruhové tělo bez jakýchkoliv designových výstřelku, vzhled má být čistě účelový. Luneta není nijak ozubená a zdá se, že ani nebude sloužit k ovládání; uživatelé si tak patrně budou muset vystačit se dvěma tlačítky na pravé straně a dotykovým displejem. Ten má mít stejně jako u Gear Sport v průměru 1,2 palce.

Chystané hodinky jsou vyvíjeny pod kódovým označením Pulse, což si někteří vykládají jako příslib funkce měření EKG, kterou zatím disponují pouze poslední Apple Watch (recenze) a Withings Move ECG. Galaxy Sport mají údajně dorazit v černé, stříbrné, zelené a růžovo-zlaté barvě. Datum odhalení je zatím neznámé, může se tak stát na únorovém veletrhu MWC v Barceloně, byť Samsung většinou odhaluje nové hodinky až v září na berlínském veletrhu IFA.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Hm, tak takhle prisly snad o jediny „cool“ faktor, ktery mely.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).