Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S10: toto jsou všechny barvy, paměťové varianty a jejich evropské ceny

Samsung Galaxy S10: toto jsou všechny barvy, paměťové varianty a jejich evropské ceny

Premiéra smartphonů řady Samsung Galaxy S10 bude zřejmě pouhou formalitou, na které se nedozvíme nic nového. Po včerejším úniku kompletní sady renderů se nám do rukou dostává dokument odhalující všechny paměťové varianty, jejich barvy a nakonec i evropské ceny.

Samsung S10e

Nejlevnější Galaxy S10e má být nabízen celkem ve pěti barvách – žluté, zelené, bílé a černé, později má ještě dorazit modrá. Telefon půjde do prodeje pouze v jedné paměťové konfiguraci 6 + 128 GB a má stát 749 EUR (asi 19 300 korun).

Samsung S10

Základní Galaxy S10 půjde do prodeje ve stejných barvách s výjimkou žluté. Základní konfigurace s 6 GB RAM a 128GB pamětí bude stát 899 EUR (asi 23 100 korun), vybavenější verze s 8 GB RAM a 512GB pamětí přijde na 1 149 EUR (asi 29 500 korun).

Samsung S10+

Nejvybavenější Galaxy S10+ bude rovněž nabízen v zelené, bílé, černé a modré, tyto barvy však platí pouze dvě základní konfigurace 6/128 a 8/512 GB. Ta první přijde na 999 EUR (asi 25 700 korun), ta druhá na 1 249 EUR (asi 32 100 korun).

Samostatnou kapitolou se stane speciální edice Galaxy S10+, která má mít tělo vyhotovené z keramiky, a to v barvách Ceramic Black a Ceramic White. Tento telefon bude nabízen pouze v jedné paměťové konfiguraci s 12 GB RAM a 1TB úložištěm. Za tento vrcholový model si Samsung nechá zaplatit 1 499 EUR (asi 38 500 korun).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

15 komentářů

 1. Marek Studnicka

  Takové lidové ceny!!!!

 2. Ceny vzhledem k hw velice příznivé. Samsungu se to povedlo udržet na rozumné částce.
  Konečně je v základu i rozumně veliká pamět.

 3. Marek Studnicka

  Jistě,i někdo si koupí S 10 X s 12 G Ram a pod,ale kolik lidí si toto u Nás koupí?Podle mne jich moc nebude,ale třeba se mýlím.

 4. zase dokola, diky ruzne velkym rameckym nahore a dpe je telefon odporne nechutne hnusny..

  neverim ze by samsung tak hluboko klesnul a telefon s ruznymi ramecky nahore a dole myslel vubec vazne

  • Už nevie kudy kam – vymenil “svojský” štýl a to rovnaké rámčeky hore aj dole za bradu a “dieru” lebo hocičo z notch-kapka-diera je trendy a bál sa to nezakomponovať.

  • Ono více výrobců neví kudy kam a všechno je to na jedno brdo.

  • Tak už note 9 má různě velké rámečky hore a dole. A ta brada na S10 zas tak velká není.

 5. To bude prodejni katastrofa jeste vetsi nez u S9/+

  • Naopak. S10 bude prodejní trhák. Konečně pořádná změna v řadě Galaxy S.

 6. Ale jo, tady už je vidět solidní technický pokrok oproti S9. Tady bych už přešel z S8 na S10e. Kvůli tomu nezahnutému displeji. Ale S10 přechod už obhájí i tím, že už se neoklešťovalo oproti S10+. Hlavní konkurent je Huawei a zas na chvíli bude mít Samsung navrch. A líp se mu bude konkurovat i P30.

 7. Díra v displeji … Kam jsme to az došli ze je nám to fuk ? :) . Pamatuji doby kdy sebemensi neduh, flek na displeji byl problém a teď nám cpou díru v displeji ? To radeji výřez. Samsung – technologická špička v mobilním průmyslu a udělá takovou blbost jak proděravět displej. Je mi to opeavdu k smíchu a zároveň k pláči. Doba čekání sledovaní článků a přijde děravý displej ? .. Jisté je že si S10 nekoupím a to jen a jen pro to co provedli s displejem – nejdůležitější částí dnešních mobilních telefonů.

  • No…je to tak. Můžeme se jen děsit, že je toto předobraz Note, dříve pracovního stroje, dnes eSko s S-Penem. Na druhou stranu, kolik lidí do dnes jezdilo stylusem kolem dírky, na podzim si tento sen splní.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).