Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Sport možná dorazí dříve, než se očekávalo

Samsung Galaxy Sport možná dorazí dříve, než se očekávalo

Samsung připravuje nejen spoustu nových smartphonů, ale i nové chytré hodinky. Mají se jmenovat Galaxy Watch Sport a pravděpodobně se bude jednat o loňské Galaxy Watch v novém kabátku pro sportovce.

Premiéra už za pár týdnů?

Novou informací je, že tyto hodinky s kódovým označením SM-R500 již nyní sbírají schválení certifikačními autoritami; v minulých dnech úspěšně prošly americkou FCC, jihokorejskou NRRA a tchajwanskou NCC. To by znamenalo, že Samsung má v plánu své nové hodinky odhalit zanedlouho, a nebude s nimi čekat na zářijový veletrh IFA, kdy obvykle nové hodinky představuje.

Galaxy Watch Sport mají být prvními hodinkami od Samsungu s přímou integrací asistentky Bixby. Hodinky mají dále dostat 1,2″ kruhový displej, 4GB úložiště, Wi-Fi, Bluetooth, podporu GPS a Glonass a také NFC čip s podporou mobilních plateb. Spekuluje se, že k ovládání bude sloužit pouze dotykový displej, otočná luneta má pro tentokráte chybět.

Certifikační autority také odhalily nová zařízení s kódovým označením SM-R370 a SM-R375, což by měly být noví nástupci náramků Gear Fit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).