Domů » Bleskovky » Takhle vypadá první osamostatněné Redmi na oficiálních snímcích

Takhle vypadá první osamostatněné Redmi na oficiálních snímcích

Až doposud byly smartphony modelové řady Redmi přímo spojeny s názvem Xiaomi, nicméně minulý týden se čínský gigant rozhodl brand Redmi zcela osamostatnit, podobně jako je tomu například u Pocophone (F1).

Podle šéfa Xiaomi Leie Juna bylo nutné značky Mi a Redmi rozdělit, neboť se zaměřují na zcela jiné typy zákazníků. Zatímco řada Mi je tvořena špičkovými telefony, Redmi láká na velmi dobrý poměr ceny a výkonu a je nabízena výhradně online. Separace těchto brandů má být prospěšná právě pro vlajkové modely Mi, na které se chce čínský výrobvce více zaměřit.

Očekáváme, že u značky Redmi bude hlavním argumentem ke koupi nízká cena. Vůbec prvním smartphonem, který se na trhu objeví pod brandem Redmi bude model 7. Starší spekulace naznačovaly, že by novinka mohla být dostupná až v jedenácti barevných variantách, my pro vás nyní máme oficiální tiskové snímky třech barev – černé, a duhové fialové a modré.

Oficiálního představení Redmi 7 bychom se měli dočkat už za dva dny. Jedním z hlavních lákadel by měl být 48Mpx fotoaparát.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Tak to bych nechtěl, má to málo vystouplej foťák, ještě bych tak 2 – 3 mm přidal… ;-)

  2. Redmi je take xiaomi, ako honor a huawei.

  3. Že by už i Redmi přecházel na skleněné záda? Za chvíli si fakt už nevyberu…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).