Domů » Bleskovky » Xiaomi Redmi 7 má dorazit v 11 barvách. Jakou nabídne výbavu?

Xiaomi Redmi 7 má dorazit v 11 barvách. Jakou nabídne výbavu?

Xiaomi vydává telefony řady Redmi jako na běžícím páse, už brzy bychom se mohli dočkat sedmé generace. Do dokumentů čínské certifikační autority TENAA byla zařazena karta smartphonu s kódovým označením M1901F9T, ze kterého se zřejmě vyklube model Redmi 7 nebo 7 Pro.Certifikace odhaluje jak vzhled telefonu, tak i některé jeho parametry.

Na 5,84″ displej překvapivě kompaktní tělo

Očekávat můžeme 5,84″ displej s FullHD+ rozlišením a poměrem stran 19:9. Horní stranu bude zdobit výřez, do kterého se vejde 8Mpx selfie kamerka. Hlavní fotoaparát na zádech bude mít rozlišení 12 Mpx, k ruce mu bude sekundární kamerka s neznámým rozlišením.

Snímače budou poskládány pod sebe, pod nimi najdeme přisvětlovací LED. Uprostřed zad pak ještě zbude místo na čtečku otisků prstů. Telefon bude mít na dnešní dobu poměrně kompaktní rozměry 147,7 × 71,9 × 7,8 mm, hmotnost je uvedena 150 gramů.

11 barev a spousta paměťových konfigurací

Xiaomi Redmi 7 (Pro) bude pohánět blíže nespecifikovaný čipset s osmijádrovým procesorem s taktem 2,3 GHz. V nabídce bude bezpočet paměťových variant – 3/4/6 GB RAM a 32/64/128 GB. Široká má být i paleta barev, dočkat se máme černé, bílé, modré, červené, žluté, růžové, zelené, fialové, zlaté, stříbrné a šedé.

Xiaomi chystá nejbližší tiskovou konferenci na Štědrý den, zda bude uveden zmíněný telefon, je však zatím nejisté.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. Carda (neregistrovaný)

  Takový je tu už několikrát od jiných výrobců :D

  • To ano ale přeci jen Xiaomi má jisté lákadlo v podobě MIUI a PRAVIDELNÉ podpory, to už ti jiní výrobci NEMAJÍ ani náhodou… bohužel i tento model bude mít UBOHOU kapacitu aku doplněnou o MTK, aby na jedno nabití vydržel co nejméně, což je bohužel současný trend VŠECH výrobců :-(

   • moje jméno (neregistrovaný)

    Ale no tak… 4Ah a 10nm SP710? To je jako ubohé? Možná na tomto odkazu lžou, ale pokud nikoliv, tak mám jasnou volbu co koupit.

    [odkaz]

  • moje jméno (neregistrovaný)

   Cardo : jmenuj prosím jediný srovnatelný telefon s těmito maximálními rozměry při shodném displeji. Prosím alespoň jeden jediný mimo Xiaomi. Díky.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *