Domů » Bleskovky » Takhle má vypadat Samsung Galaxy S11. Těšíte se?

Takhle má vypadat Samsung Galaxy S11. Těšíte se?

Samsungu se v průběhu let podařilo dovézt design svých vlajkových lodí takřka k dokonalosti. Ano, vzhled do značné míry odráží preference vnímatele a mezi fanoušky mobilních technologií bychom jistě našli řadu těch, kterým se telefony od jihokorejského výrobce zkrátka nelíbí. To však nic nemění na tom, že první pohled na novou vlajkovou loď s přízviskem Galaxy je vždy tak trochu speciálním zážitkem.

samsung galaxy s11 render vision 1

Rendery ukazují údajný vzhled Galaxy S11

Mnozí nedočkavci bezpochyby již nyní přemýšlejí, jak bude vypadat ten následující vlajkový model – Samsung Galaxy S11. Kam by se mohl design v porovnání s letošním modelem S10 posunout? Nabízí se například schování selfie kamerky pod displej, obzvláště s přihlédnutím k tomu, že Samsung na této technologii usilovně pracuje. Na její implementaci si však podle aktuálních informací v modelu S11 nedojde.

Server phoneArena přinesl sadu kvalitních 3D renderů, které ukazují, jak by chystaný telefon mohl vypadat. Co se týče fotoaparátu, čím dál pravděpodobněji se jeví přítomnost fotografického čipu s rozlišením 108 Mpx. Kromě toho bychom se mohli dočkat také teleobjektivu s pětinásobným optickým přiblížením, kterého by bylo možné dosáhnout díky přibližovací metodě podobné periskopu.

samsung galaxy s11 render vision 2

Galaxy S11: dočkáme se spektrometru?

Další novinkou, o níž se v poslední době spekuluje, je tzv. spektrometr – zařízení, které používá infračervené světlo k analýze chemického složení zkoumaného objektu. V chytrém telefonu by taková funkce mohla sloužit například k analyzování nutričních hodnot ovoce či obsahu alkoholu v alkoholických nápojích.

Dočkat bychom se mohli také tenčích rámečků. Samsung si dle zákulisních informací pohrává s myšlenkou, že by boční okraje displeje ještě o trošku víc zakřivil, čímž by vytvořil dojem prakticky neexistujících rámečků. Jak to nakonec dopadne, na to si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Už nyní nám však v komentářích můžete dát vědět, jak se vám libí nově zveřejněné rendery.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
45 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments