Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S11 má nabídnout 108Mpx fotoaparát a 5x optický zoom

Samsung Galaxy S11 má nabídnout 108Mpx fotoaparát a 5x optický zoom

Současná vlajková loď Samsungu, model Note 10, se sice začala prodávat teprve nedávno, avšak nikdy není příliš brzy na spekulace ohledně vlajkové lodi následující, tedy modelu Galaxy S11. Ten by měl totiž podle nejnovějších zdrojů nabídnout fotoaparát s pětinásobným optickým přiblížením. Informaci přinesl server The Elec.

Samsung Galaxy S10 recenze
Ilustrační obrázek

Jihokorejský výrobce téměř s jistotou použije fotografický modul, který vstoupil do sériové výroby už letos v květnu. Jedná se o řešení podobné periskopu – čočky v telefonu leží na straně, k senzoru se pak světlo dostává pomocí odrazu od zrcadla. Tím vznikne volný prostor pro instalaci optického zoomu, aniž by telefon musel být tlustší.

108Mpx fotoaparát na palubě

Galaxy S11 by měl nabídnout čtveřici zadních fotoaparátů, a to pravděpodobně v následujícím složení snímačů: ultra široký, hlavní, Time of Flight (ToF) a teleobjektiv. Co se týče hlavního fotoaparátu, počítá se s přítomností čipu s rozlišením 108Mpx. V porovnání s 12Mpx u současných modelů by se tedy jednalo o výrazné zlepšení.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Subscribe
Upozornit na
guest
16 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments