Takhle má vypadat levný Galaxy A23. Záda odkazují na dražší modely

Galaxy A23 2

Samsung v minulém týdnu odhalil své nové vlajkové smartphony řady Galaxy S22 včetně vrcholového modelu Ultra, ovšem bez povšimnutí letos nezůstanou ani jeho levnější telefony. Před nedávnem unikly obrázky i informace o připravovaném Galaxy A53 5G a nyní si můžeme s předstihem prohlédnout nejspíš ještě levnější Galaxy A23 5G.

Samsung Galaxy A23 5G: čtyři fotoaparáty a výřez v displeji

Podle neoficiálních snímků, které zveřejnil informátor @onleaks, bude Galaxy A23 5G spadat do levnější kategorie. Prozrazuje to především jeho přední strana s poměrně širokými rámečky okolo displeje a také kapkovitý výřez pro selfie kamerku – u dražších smartphonů Samsung nasazuje kruhový otvor.

Samsung Galaxy A23 Exclusive Launch

Záda telefonu budou nepochybně vyrobena z plastu. V jejich levém horním rohu najdeme fotomodul připomínající dražší model Galaxy A52. Oproti loňskému modelu Galaxy A22 pravděpodobně přibyde jedna čočka. Galaxy A23 5G by měl dostat 6,6” displej, který pak bude předurčovat fyzické rozměry 165,4 × 77 × 8,5 mm; telefon tak bude o něco nižší a tenčí než jeho předchůdce.

Galaxy A23 1

Od premiéry Galaxy A23 5G nás zřejmě dělí ještě nějaký čas, neboť jeho předchůdce spatřil světlo světa v červnu loňského roku. Dříve očekáváme odhalení Galaxy A53 5G, které by mohlo proběhnout už v příštím měsíci.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku