Domů » Bleskovky » Takhle by mohl vypadat iPhone 12. Za takový design by se Apple nemusel stydět

Takhle by mohl vypadat iPhone 12. Za takový design by se Apple nemusel stydět

Minulý týden se objevily první spekulace o tom, jak by měl vypadat iPhone 12, který Apple představí až příští rok v září. Design letošních iPhonů řady 11 už je tak trochu nuda – přední strana se od roku 2017 nijak nezměnila a Apple by měl přijít s výraznější změnou.

Hovoří se o tom, že iPhone 12 konečně přijde o výrazný výřez v horní části displeji a ztenčit by se měly i rámečky, i když oproti konkurenci stále zůstanou celkem výrazné. V kuloárech se šušká o návratu rovných boků po vzoru iPhone 4.

Opět ve dvou velikostech, ale bez výřezu v displeji

Podle designera Benjamina Geskina má jeden z prototypů iPhonu pro příští rok výrazně tenčí True Depth kamerku, která se vejde do horního rámečku. Celý telefon by tak měl být v obou osách symetrický. Geskin tvrdí, že prototyp má úhlopříčku displeje 6,7″, což koresponduje s informacemi analytika Ming-Chi Kua, podle něhož mají mít příští iPhony úhlopříčky 5,4, 6,1 a 6,7 palce.

Právě Geskin přes víkend vytvořil zbrusu nové rendery budoucího iPhone 12 a i když nás od oficiálního představení dělí téměř rok, úplně na lehkou váhu bychom tyhle rendery nebrali. Ostatně v případě designu zadní strany iPhone 11 Pro jsme se prozrazení od leakera @onLeaks dočkali celých osm měsíců před oficiální premiérou.

Pokud by iPhone 12 skutečně vypadal podobně, šlo by rozhodně o velmi atraktivní zařízení. Nám v redakci se rozhodně líbí, co na něj říkáte vy?

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
42 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments