Domů » Bleskovky » Staré za nové: Mobil Pohotovost nově vykupuje hodinky Apple Watch

Staré za nové: Mobil Pohotovost nově vykupuje hodinky Apple Watch

Mobil Pohotovost spustila další novou službu pro své zákazníky. Nově vám vykoupí nejen hodinky od Samsungu, ale také Apple Watch. Pokud se tedy stále chlubíte staršími jablečnými modely a tajně pokukujete po novějších, máte nyní zajímavou možnost obměny.

apple watch vykup
Staré za nové: Mobil Pohotovost nově vykupuje hodinky Apple Watch

Apple Watch 5 za Watch 4?

Lákají vás nejnovější hodinky Apple Watch Series 5? V případě, že vám nyní zápěstí zdobí například Apple Watch Series 4 44mm a vaše hodinky jsou běžně opotřebené, což odpovídá kategorii B, získáte za ně 6 100 Kč. Apple Watch Series 5 44mm běžně stojí 12 490 Kč, díky prodeji stávajících hodinek za ně zaplatíte 6 390 Kč. Při prodeji hodinek přes inzerát byste pravděpodobně získali více peněz, nicméně s touto službou zase výrazně uspoříte čas.

Apple Watch Series 5 18
Apple Watch Series 5

Prodáte a rovnou koupíte

Velkou výhodou této služby je, že vše vyřešíte na jednom místě. Výkup je podmíněn tím, že s novými hodinkami odejdete. To by však neměl být žádný problém, jelikož Mobil Pohotovost má všechny nejnovější modely. Prodat můžete hodinky ze série 1, 2, 3, 4 i 5.


Z nových Apple Watch můžete vybírat zde. Kompletní přehled hodinek všech značek je tady.

Jak zjistím cenu svých hodinek?

Výkup hodinek probíhá v Mobil Pohotovosti stejně jako u telefonů. Dle stavu hodinek dojde k jejich zařazení do jedné z kategorií s pevně stanovenou výkupní cenou. Více informací najdete přímo na webu Mobil Pohotovosti. Na výkupní ceny se můžete podívat zde.


Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pirr
Anonym
Pirr

MP je najhorsi obchod v ktorom som kedy nakupoval. Web ktory primarne predava mobily neni optimalizovany na mobilny prehliadac, objednavku som musel potvrdit nakej pani po telefonu (wtf?), email stym ze objednavka dorazila skoncil v spamu takze som sa dozvedel ze je tam az po par tyzdnoch ked mi psal nekdo mail ci si teda po to prijedu..

JP23
Uživatel
JP23

MP u mě skončil poté, co jsem před 10 lety našel svůj ukradený telefon za vitrínkou v sekci „Lehce použité telefony“. Byl to jednoznačně on, podařilo se jim přehrát FW a změnit S/N, ale co nezměnili byla MAC adresa. Bohužel, pro PČR to nebyl dostatečný důkaz. Jsou to svině.